عمومی

تنها راه مقابله با لفافی اروپایی و عهد شکنی آمریکایی ، حمایت از کالای ایرانی است

امام جمعه موقت زیرکوه گفت: این روزها شاهد عهد شکنی آمریکا و لفافی اروپایی ها هستیم و تنها راه مقابله با لفافی اروپایی و عهد شکنی آمریکایی ، حمایت از کالای ایرانی است و این حمایت، پاتک جمهوری اسلامی ایران است به همه تحریم ها و تهدیدهای دشمنان نظام.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام احمد اسماعیلی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد با تاکید بر تقوی الهی، اظهارداشت:تقوی سوغات ماه مبارک رمضان است و روزه بر بندگان واجب شد تا بوسیله آن تمرین تقوی کنند.
امام جمعه موقت زیرکوه با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،خاطرنشان کرد: روزه از یک سو تمرین تقوی و از سوی دیگر تمرین بندگی و تقویت اراده است.
وی با اشاره به اتفاقات هفته گذشته،گفت: این روزها شاهد عهد شکنی آمریکا و لفافی اروپایی ها هستیم و تنها راه مقابله با لفافی اروپایی و عهد شکنی آمریکایی ، حمایت از کالای ایرانی است و این حمایت، پاتک جمهوری اسلامی ایران است به همه تحریم ها و تهدیدهای دشمنان نظام.
حجت الاسلام اسماعیلی بیان داشت:نتانیاهو چشم انداز براندازی نظام جمهوری اسلامی را می بیند که باید بگوییم این آرزو را به گور خواهد برد و این را بدانند اگر تمام دنیا را بر علیه نظام بسیج کند با ایستادگی مردم راه به جایی نخواهند برد.
امام جمعه موقت زیرکوه گفت:امروز که جاسوسان تیم مذاکره کننده نیز شناخته شده اند، توقع داریم دولت با دقت شرایط را رصد کند و با صبر و حلم و به دور از تعصبات سیاسی سخن بزرگان را گوش دهد و همه کمک کنند تا خسارت گذشته جبران شود.
وی با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف،گفت: این خیانت آشکار رژیم صهیونیست و آل سعود و آمریکا برای یهودی سازی قدس شریف است و در روز نکبت ،نکبت دیگری انجام شد.
اسماعیلی با اشاره مناسبت های پیش رو،به روز ملی جمعیت اشاره کرد و بیان داشت: نیروی محرک هر جامعه ای جوانان آن جامعه هستند و چرخ جامعه با دستان توانمند جوانان می چرخد بنابراین بحث تکثیر جمعیت از طرف مقام معظم رهبری مطرح شد و نیاز به همت مسلمین دارد.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به روز اهدای عضو ،گفت: اهدای عضو یعنی اهدای زندگی.
وی با اشاره به سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر،گفت: بعد از عملیات فتح المبین آمریکا فهمید رژیم بعث توانایی مقابله با ایران را ندارد بنابراین جنگ بین المللی راه انداختند و کمک های آمریکا و اروپا به عراق سرازیر شد.
اسماعیلی ادامه داد: در فتح خرمشهر کسی به نتیجه فکر نمی کرد و همه به یک چیز فکر می کردند و آن تکلیف الهی بود و این تکلیف نیز اطاعت از ولی امر مسلمین بود و این تفکر در هرکجا آمد،پیروز شد.
امام جمعه موقت زیرکوه،خاطرنشان کرد: امروز نیاز به تقویت این تفکر و اندیشه داریم.
وی از ستاد مدیریت بحران شهرستان برای تلاش شبانه روزی و امدادرسانی به سیل زدگان شهرستان تشکر کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا