عمومی

تنها عامل برطرف کردن دشمنی دشمن ایستادگی و‌نترسیدن از خطرات آنهاست/در انتخابات شورای شهر طایفه ای عمل نکنید

امام جمعه زیرکوه گفت:تنها عامل برطرف کردن دشمنی دشمن ایستادگی و‌نترسیدن از خطرات آنهاست

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی،اظهارداشت:تقوا یعنی مراقب باشیم گرفتار کمینها ٬هجمه ها و دامهای شیطانی به وسیله گناهان و‌معصیتها نشویم.
امام جمعهه زیرکوه در تبیین مصادیق تقوا گفتـ در فضای مجازی انسان با تقوا باید مواظب باشد چشمش هر عکسی را نبیند و گوشش هر آهنگی را نشنود.
خطیب جمعه زیرکوه در خطبه دوم نیز ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و در پیش رو پرداخت.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به روز جمعیت گفت: مقام معظم رهبری در خصوص تکثیر نسل سفارش کرده اند و خداوند متعال هم رزق و روزی را می دهد و فرزند برکت می آورد.
امام جمعه زیرکوه به آغاز محاصره اقتصادی ایران از سوی آمریکا اشاره و‌ بیان داشت: در این ۳۸سال از تحریمها ملت ایران ضرری نکرده و به خودکفایی رسیده بلکه دشمن ضرر کرده است
وی تاکید کرد :تنها عامل برطرف کردن دشمنی دشمن ایستادگی و‌نترسیدن از خطرات آنهاست
حجت الاسلام مرتضایی نیا به روز مقاومت و پایداری ٬روز دزفول اشاره و‌گفت :علت نامگذاری بخاطر بیان حماسه های بی بدیل مردم دزفول در ۸سال دفاع مقدس بود که درس مقاومت دادند.
خطیب جمعه زیرکوه ادامه داد: مناسبت دیگر فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس روز مقاومت و پیروزی است .خرمشهر در تاریخ ایران فراز و فرودهای زیادی داشته و در طول ۱۷۰ سال گذشته ۴ نوبت به اشغال بیگانگان در آمده است.
مرتضائی نیا تصریح کرد:این فتح قدرت اسلام را به جهانیان ثابت کرد و باعث شد آمریکای جهانخوار حساب کارش را بکند .
وی عوامل فتح خرمشهر را مقاومت مردم و رزمندگان و امدادهای غیبی عنوان نمود و افزود: امام می فرمایند فتح خرمشهر فتح خاک نیست فتح ارزشهای نظام مقدس اسلامی است.
خطیب جمعه زیرکوه به انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری رای دادن و‌پای صندوقهای رای را جشن ملی و سرمایه ملی دانستند.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد:آنچه در انتخابات مهم است حضور حداکثری مردم بوده و فریضه به حساب می آید ٬ایستادن در صف رای مجاهدت است شرکت در آن مصداق عمل صالح است که باید با شور و شوق و در وقت و با وضو با استعانت از شهدا انجام داد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا محورهای فرمایشات رهبری در چند روز گذشته را تبیین و گفت :معظم له مواردی از جمله اینکه برنده اصلی انتخابات ملت و نظام اسلامی است ؛رای مردم امانت است و باید حفظ شود؛لزوم بی طرفی مسئولین در امر انتخابات ٬ پای بندی به نتیجه قانونی انتخابات ٬حفظ نظم و انضباط ٬حفظ رفتار خرمندانه بعد از انتخابات و تبریک به رئیس جمهور منتخب و عدم خدشه در سلامت انتخابات را مطرح نمودند.
امام جمعه زیرکوه به لزوم انتخاب اصلح اشاره و معیارهای فرد اصلح را روحیه انقلابی و جهادی و خدمت به مردم ٬استکبار ستیزی و ایحاد اشتغال برای جوانان عنوان کرد.
امام جمعه زیرکوه در پایان با اشاره به انتخابات شوراها و ارائه برنامه ها توسط کاندیداها در طول هفته گذشته ،بیان داشت: در این جلسات نامزدها برنامه های خود را بیان کردند اما یک سری حرفهایی هم گفته شد که نباید بیان می شد.
وی تاکید کرد:در انتخاب شورا قبیله ای عمل نکنید بلکه به کسی که روحیه انقلابی و تلاش داشته باشد رای دهید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا