عمومی

تنها مسیر پیشرفت کشور بهره گیری از ظرفیتهای داخلی است

امام جمعه زیرکوه گفت: به دشمن و وعدهدهایش نباید اعتنا کرد و تنها مسیر پیشرفت کشور بهره گیری از ظرفیتهای داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،ضمن توصیه به تقوای الهی،اظهارداشت: در فردای قیامت انسان دو اقامتگاه دارد که یکی بهشت که اقامتگاه مومنین است می باشد
امام جمعه زیرکوه در خطبه دوم ضمن توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و پیش رو پرداخت و ضمن تبریک هفته هلال احمر، گفت: هلال احمر مربوط به همه فوریتهاست و باید مثل سربازان یک ارتش آماده و در صحنه ها حضور واقعی موثر و کارگشا داشته باشند
وی با بیان اینکه دهه تکریم و عبارروبی مساجد دهه آخر ماه شعبان است ،بیان داشت:مساجد مهمترین پایگاه دینی سیاسی و اجتماعی از صدر اسلام تاکنون است و از فیض تلاوت قران و حضور در مساجد خصوصا در ماه مبارک رمضان باید استفاده کرد.
خطیب جمعه زیرکوه به لغو امتیاز تنباکو اشاره و تصریح کرد: برخورد مرجعیت با نفود خارجیها بسیار مهم است.
مرتضائی نیا با اشاره به خروج آمریکا از برجام و پاسخ مقام معظم رهبری به این یاوه گوییه، گفت:دشمنی آمریکا از روز اول بوده است و این دشمنی و خطاب به شخص خاصی نیست چون از نظام و انقلاب سیلی خورده و میخورند یاوه گویی و دروغ پردازی میکنند.
امام جمعه زیرکوه، بیان داشت:خروج آمریکا از برجام نشان داد منطق رهبر معظم انقلاب بر محور اقتصاد مقاومتی از چه اتقان و استحکامی برخوردار است که درسهایی را باید از این موضوع گرفت.
وی ادامه داد:علاوه براین خروج آمریکا از برجام نشان داد به دشمنان تابلو دار نظام نباید اعتنا کرد وفریب وعده های دروعینشان را نباید خورد و فایده دیگر این کار ، ابطال نظریه تعامل با کدخدا ست.
امام جمعه زیرکوه گفت : عدم اعتماد به دشمن یک اصل است و اقتصاد مقاومتی را باید سرلوحه خود قرار دهیم این از جهالت است که به آمریکا اعتماد کنیم چون آنها هر جا پا گذاشتند نابود کردند.
خطیب جمعه زیرکوه ادامه داد: به دشمن و وعدهدهایش نباید اعتنا کرد و تنها مسیر پیشرفت کشور بهره گیری از ظرفیتهای داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی است.
وی تضعیف بنیه دفاعی کشور را از اهداف غربیها دانست و گفت: مذاکره درباره موشکها و عدم حضور در منطقه از برنامه های دشمنان نظام است.
مرتضائی نیا گفت: به شرطی برجام را ادامه می دهیم که تضمین قطعی را از اروپاییها دریافت کنیم و درباره توان موشکی با هیچ کسی مذاکره نخواهیم کرد.
امام جمعه زیرکوه افزود:اصلی ترین هدف آمریکا ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین است و در این شرایط آنچه مهم است حفط یکپارچگی ملی و ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا