عمومی

توجه به نماز اول وقت،جزء دغدغه های آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت:توجه به نماز اول وقت،جزء دغدغه های آموزش و پرورش است

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،علیرضا مهدی پور صبح امروز در همایش طلایه داران تربیت اسلامی و در جمع معاونین مربیان حوزه پرورشی شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:همکاران ما در همه حوزه ها تلاش می کنند تا دانش اموزانی را تربیت کنند تحویل جامعه دهند که در کنار آموزش برتر دانش اموزانی مؤمن و متدین و سالم باشند.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه با تاکید بر توجه ویژه به مسائل تربیتی،خاطرنشان کرد:آن چیزی که برای مهم است این است که دانش اموزان ما در کنار برتری در مسائل علمی و آموزشی،در مسائل اخلاقی و معنوی نیز برتر باشند.
وی ادامه داد:توجه به نماز اول وقت در مدارس یکی از مواردی است که جزء دغدغه های آموزش و پرورش است و باید به آن توجه کنیم زیرا اگر به نماز دانش اموزان توجه داشته باشیم قطعا تاثیرآسیب های اجتماعی که امروز جزء دغدغه های والدین و فرهنگیان است،بسیار کمتر خواهد شد.
مهدی پور با بیان اینکه تاثیر آسیب های اجتماعی در دانش آموزان ما دیده می شود،گفت:همه باید در این راه کمک کنیم و نگذاریم که شهرستان زیرکوه به عنوان یکی از شهرستانهای فرهنگی و شهرستانهای پاک و سالم و به دور از آسیب ها،در بحث آسیب های اجتماعی زیان ببیند زیرا همین مقدار آسیب کوچک برای ما بزرگ است و باید با کمک مشاورین و مربیان پرورشی در راه کاهش آسیب ها گام برداریم.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه،تصریح کرد:تعداد زیادی از خانواده های ما جزء خانواده هایی هستند که از نظر فرهنگی نیاز به کمک دارند و باید تلاش کنیم تا آن مقدار نیازی که خانواده ها برای تعلیم و تربیت فرزندان خود لازم دارند،به آنها کمک کنیم.
مهدی پور گفت:یکی از افتخارات آموزش و پرورش زیرکوه این است که هیچ گونه جدایی بین آموزش و پرورش وجود ندارد و این نگاه باید به سمت مدارس و جای جای شهرستان کشانده شود.
وی بیان داشت:ما دانش آموزان با استعدادی در بحث مسائل علمی و آموزشی داریم و باید با تلاش خود آنها را به سمت و سویی سوق دهیم که در بحث مسائل تربیتی و پرورشی نیز نگرانی وجود نداشته باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا