عمومی

توزیع بیش از 2 هزار سبد غذایی در مناطق محروم شهرستان زیرکوه

به مت قرارگاه ثامن و آستان قدس رضوی بیش از 2هزار سبد غذایی هر کدام به ارزش تقریبی 130 هزار تومان در مناطق محروم شهرستان زیرکوه توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با تاسیس قرارگاه ثامن الائمه 2 در استان خراسان جنوبی ،اقداماتی در جهت محرومیت زدایی از مناطق محروم استان توسط این قرارگاه با همکاری آستان قدس رضوی صورت گرفت که یکی از این اقدامات توزیع بسته های حمایتی بین اقشار مستضعف و کم در آمد بود.
فرمانده گردان امام حسین (ع) زیرکوه دراین خصوص خاطرنشان کرد:توزیع سبد غذایی و افطاری بین نیازمندان بخشی از ماموریت دوم قرارگاه عملیاتی تامن الائمه 2 است.
سروان رحیمی داد:هدف ما در قرارگاه ثامن الائمه،علاوه بر امنیت پایدار ،مساله محرمیت زدایی در بین اقشار ضعیف جامه است.
فرمانده گردان امام حسین (ع) زیرکوه با بیان اینکه شب گذشته 200 بسته غذایی بین نیازمندان روستای میرآباد توزیع شد،گفت:همچنین از عید نوروز تا کنون در روستاهای چشمه بید، بارنجگان، سورند و شهر حاجی آباد تعداد یک هزار 850 بسته معیشتی با ارزش 240 میلیون تومان توزیع شده است.
رحیمی با اشاره به اینکه چنین برنامه هایی در جهت رفع محرمیت زدایی و کمک به نیازمندان ادامه خواهد داشت،تصریح کرد:توزیع غذای گرم بین نیازمندان و برپایی سفره افطار در شبهای ماه مبارک رمضان نیز از جمله برنامه های دیگر ما در جهت کمک به محرومین است.
وی با اشاره به برپایی سفره افطار و توزیع 800 غذای گرم بین اهالی روستاهی میرآباد،گفتد: مراسم افطاری در روستای آهنگران زیرکوه نیزبرگزار خواهد شد و حدود 300 سبد غذایی به ارزش 45 میلیون تومان بین نیازمندان این روستا و روستاهای تابعه توزیع خواهد شد .
رحیمی بان داشت: تا کنون بیش از 2800 غذای گرم در قالب برپایی سفره های افطار بین اهالی حدود 13 روستای شهرستان زیرکوه توزیع شده است.
همچنین سرهنگ رجب زاده فرمانده قرارگاه ثامن الائمه 2 در این خصوص گفت: تا کنون بیش از 11 هزار سبد غذایی هر کدام به ارزش تقریبی 130 تا 140 هزار تومان با همکاری آستان قدس رضوی ،بین اقشار محروم شهرستانهای زیرکوه،سربیشه و درمیان توزیع شده است و این خدمات در جهت رفع محرومیت زدایی ادامه خواهد داشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا