عمومی

توصیه های پلیس در خصوص پیشگیری از وقوع سرقت

فرمانده انتظامی زیرکوه در خصوص پیشگیری از وقوع سرقت،نکات مهمی به شهروندان توصیه کرد.

سرهنگ جواد بخشی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان،با توصیه هایی مهم برای پیشگیری از وقوع سرقت منزل،درخواست همکاری و تعامل بیشتر شهروندان با پلیس ، با هدف ایجاد محیطی امن و آرام را خواستار شد.
فرمانده انتظامی زیرکوه در خصوص پیشگیری از سرقت از منازل به شهروندان توصیه کرد:استفاده از دوربین های مداربسته و دزدگیر منازل یکی از راههای مهم پیشگیری از وقوع سرقت است.
این مقام ارشد پلیس ادامه داد:افراد،اموال و اشیاء قیمتی و با ارزش خود را در گاو صندوق رمز دار و یا صندوق های نسوز نگهداری کنند.
وی تاکید کرد:کلید منزل را با افراد مطمئن در زمان عدم حضور در منزل برای سرکشی بسپارید.
بخشی با بیان اینکه شهروندان،وسایل با ارزش منزل از قبیل طلاجات را بیمه نمایند،از شهروندان خواست:درصورت رویت هرگونه خودروی مشکوک و فاقد پلاک ، بلافاصله به سامانه 110 اطلاع رسانی کنند.
فرمانده انتظامی زیرکوه ، اظهارداشت:یکی از اولویت های مهم برنامه فرماندهی انتظامی شهرستان،مردم داری و فراهم کردن زمینه مشارکت شهروندان در تامین امنیت بوده،لذا همشهریان عزیز می توانند هرگونه پیشنهاد خود را از طریق سامانه 197 منعکس نمایند.
توصیه های پلیس در خصوص ماه مبارک رمضان
سرهنگ بخشی اذعان داشت:شهروندان برای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان از هرگونه تظاهر به روزه خواری در واحدهای صنفی،اماکن و معابر عمومی و خودروها خودداری نمایند.
وی تاکید کرد:مسافرین و اشخاصی که دارای عذر شرعی در ماه مبارک رمضان هستند،به منظور صرف غذا و … به مراکز از قبل تعیین شده و دور از ملاء عام مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا