عمومی

ثبت نام 175 نفر در طرح هجرت 3 در زیرکوه

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه گفت: در تابستان جاری در طرح هجرت 3 دانش‌آموزی زیرکوه 175 نفر برای کمک به آموزش و پرورش ثبت‌نام کردند.

علیرضا مهدی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زیرکوه اظهار داشت: طرح هجرت یکی از بهترین برنامه‌های عمرانی،سازندگی، تربیتی، فرهنگی و عقیدتی با توجه به اهداف و منویات مقام معظم رهبری است و اجرای این طرح تقویت و ایجاد روحیه خودباوری و نشاط در دانش آموزان را به دنبال دارد.
وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف طرح، تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط استفاده از نیروی جوانان در سازندگی کشور و پرکردن اوقات فراغت آنها است.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه، شناسایی توانمندی‌ها و قابلیت‌های بالقوه دانش‌آموزان و استفاده از ظرفیت‌های آنان، تقویت حس مسئولیت‌پذیری در دانش‌آموزان، آشناسازی دانش‌آموزان با فرهنگ کار و کمک به آبادانی کشور را از دیگر اهداف و خصوصیات طرح هجرت برشمرد.
مهدی‌پور گفت: در طرح هجرت 3 دانش‌آموزی زیرکوه 175 نفر برای کمک به آموزش و پرورش در این شهرستان ثبت‌نام کردند.
وی با بیان اینکه این افراد در فعالیت‌های مربوط به حوزه آموزش و پرورش همکاری خواهند کرد، افزود: ثبت‌نام شدگان در قالب گروه‌های 10 نفره به مدت 10 روز در زمینه‌های زیباسازی، خطاطی، نقاشی و حصارکشی مدارس حادثه‌ساز حاشیه جاده با آموزش و پرورش همکاری می‌کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا