عمومی

ثمره خون پاک طلایه دار قبیله عشق وظفر

با شهادت شهید حججی که گردو غبارها تردیدها کنار رفت وحقایق منکشف شد خیلی ها پی بردند که چراغ مقاومت واستقامت باید روشن بماند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام نظری استاد حوزه علمیه حاجی آباد در یادداشتی با عنوان ( ثمره خون پاک طلایه دار قبیله عشق وظفر ) به تشریح حماسه شهادت شهید محسن حججی پرداخت.
متن این یادداشت بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ایران اسلامی تاکنون بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده در این میان شاید کمتر شهیدی از نسل سوم وچهارم انقلاب پیدا شود که همانند شهید حججی ، مقاومت و خونش ، حماسه ساز و بصیرت آور باشد به گونه ای که از زمان اسارت تا شهادت او که فاصله چندانی نبود خصوصا بعد از شهادت حسین وار او، فوج عظیمی از رسانه ها وخبرگزاریها ، خبر نخست خود را به شهادت او اختصاص دادند و غرور وعزت نا وصف شدنی سرتاسر ایران اسلامی را فرا گرفت تو گویی که موسی از کوه طور بازگشته تا قومی را دوباره به عزت و سرافرازی و غرور برساند
به قول برخی صاحب نظران *، شهادت او دو امتیاز اساسی نسبت به همه شهادت ها داشت :
ا- با توجه به سن پایین این شهید که حدود 25 سال داشته که نه حیات امام، نه 8 سال دفاع مقدس و نه فداکاری و ایثارگری‌های هشت‌ساله رزمندگان را دیده است اولین امتیازش آن بود : به همگان فهماند که نسل سوم و چهارم این انقلاب؛ اگر انقلابی تر از جوانان 57 نباشند به یقین از آنان کمتر نیستند چرا که اینان با ترک تمام دلبتستگیهای زمانه خویش ، فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی ، با متجاوزان در رویارویی به سر می برند
2- امتیاز دوم، که حتی روزنامه های بیگانه نیز به آن اعتراف داشتند آن بود که «حججی ایران را متحد کرد»
شاید قبل از شهادت این شهید عزیز، عده ای درداخل بودند که هنوز نق می زدند وان قلت وارد می کردند چرا ایران در سوریه وعراق نیرو اعزام میکند ؟ چرا جوانان ایرانی را به قتلگاه می فرستند ؟؟؟
اما با شهادت اقا محسن که گردو غبارها تردیدها کنار رفت وحقایق منکشف شد خیلی ها پی بردند که چراغ مقاومت واستقامت باید روشن بماند.
یک پیشنهاد به مسئولین شهرستان
با توجه به مطالب فوق و از انجا که این روزها حال وهوای کشورمان به شدت تحت تاثیر شهادت این طلایه دار قبیله عشق و ظفر قرار گرفته به گونه ای نقطه نقطه این مرز وبوم از زن ومرد وپیر وجوان مغرور از صلابت وایستادگی وی ، در برابر دژخیم خون آشام زمانه شد ه اند ، به مسئولین شهرستان زیرکوه خصوصا شورای شهر ، شهرداری وآموزش پرورش و…پیشنهاد میشود به جهت انکه این شهید عزیز سهم وافر و بی نظیری در بیداری نسل سوم وچهارم انقلاب و اتحاد ویک دلی ایرانیان داشته ، اسم خیابان یا مدرسه یا مکان آموزشی و.. را بنام این شهید مجاهد ونستوه نامگذاری کنند تا فراموش نشود این انقلاب اسلامی ، در بزنگاهها ی پرخطر ، در مقابله با ناهلان درنده خو ، رویش‌های فراوانی در جهت صیانت وحفاظت از خود در میان نسلهای مختلف دارد.
شهر حاجی اباد مورخه 29\5\96 برابر با 27 ذی القعده

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا