عمومی

جاده های زیرکوه باز است

مسؤول راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه گفت:علیرغم بارش شدید باران و جاری شدن سیل در برخی مناطق زیرکوه،جاده های مواصلاتی شهرستان با تلاش راهداران بازگشایی شده است.

هادی حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:در پی بارش شدید باران عصر امروز و جاری شدن سیل در شهرستان زیرکوه،خساراتی به برخی جاده های شهرستان وارد شد.
مسؤول راهداری و حمل و نقل جاده ای زیرکوه خاطرنشان کرد:سیل علاوه بر وارد کردن سنگ و گل و لای به جاده ها،به آب نماهای جاده همت آباد،ملکی ، تجنود،گزخت و بندآخوند خسارت وارد کرده است.
وی ادامه داد:بعد از بروز سیل ،سه دستگاه وسیله نقلیه و چهار اکیپ از ماموران راهداری به جاده های شهرستان اعزام و با تلاش راهداران،در حال حاضر کلیه مسیرهای مواصلاتی شهرستان زیرکوه باز است و تردد در مسیرها جریان دارد.
حیدری اذعان داشت:در حال حاضر (ساعت 10 شب) اکیپ های راهداری در جاده های خسارت دیده حضور دارند و در حال نصب علائم هشدار دهنده در مسیرهای خسارت دیده از سیل هستند.
گفتنی است،بارش شدید باران در مناطق بند آخوند،جاده محمد آباد،آهنگران،همت آباد،تجنود،ملکی و روستاهای مسیر دره آهنگران علاوه بر خسارت به جاده ها و آب نماها باعث اختلال در رفت و آمد در جاده های شهرستان شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا