عمومی

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی اعلام موجودیت کرد

ساعاتی پس از اعلام موجودیت رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشور ، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان خراسان جنوبی نیز اعلام موجودیت کرد

به گزارش زیرکوه نیوز،یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار خاورستان گفت : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان خراسان جنوبی نیز شکل گرفته است و از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشوری حمایت می کند .
وی در ادامه گفت : در آینده ای نزدیک چهره های هیئت مرکزی این جبهه معرفی رسمی شده و با هماهنگی جبهه کشوری فعالیت خواهد کرد .
این منبع آگاه افزود : این جبهه در سطح شهرستانهای استان خراسان جنوبی نیز تشکیل شده و زمینه فعالیت عموم مردم در بستر این جبهه مردمی فراهم خواهد شد .
وی همچنین اضافه کرد : این جبهه مورد اتفاق جمع کثیری از نخبگان و فعالان فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی کشوری و استانی است و بنابراین با حمایت گسترده این نخبگان ، عرصه حمایت مردمی از انقلاب اسلامی در قالب این جبهه بیشتر خواهد بود .
وی ادامه داد : این جبهه متشکل از نیروهای انقلابی در تمامی اقشار جامعه بوده و با هدف مبارزه با فساد اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم تاسیس شده است .
گفتنی است جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشور ، عصر امروز با حضور در مجموعه سرچشمه تهران و در جمع خبرنگاران با قرائت بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کردند. هیئت موسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین رحیمیان تشکیل شده و اعضای آن آقایان یحیی آل‌اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی، نادر طالب‌زاده و خانم مرضیه وحید دستجردی هستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا