عمومی

جدال دهیاری بمرود و دارالقران امام حسن در فینال فوتسال زیرکوه

دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) و دهیاری بمرود به فیتال مسابقات فوتسال جام ریاست جمهوری زیرکوه راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شب گذشته بازی های مرحله نیمه نهایی از سری مسابقات فوتسال جام ریاست جمهوری این شهرستان برگزار گردید و فینالیست های جام ریاست جمهوری گرامیداشت یادوخاطر شهیدان والامقام رجایی و باهنر مشخص شدند.
دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) و دهیاری بمرود ( شرکت تعاونی سیم آوران خراسان ) رقبای دیرینه مسابقات فوتسال زیرکوه به دنبال کاپ ریاست جمهوری
در ادامه برگزاری مسابقات فوتسال جام ریاست جمهوری شهرستان زیرکوه گرامیداشت هفته دولت و در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی دو تیم دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع){ مدعی قهرمانی } و شورای مرکزی با یکدیگر روبرو شدند که این بازی با نتیجه 6 بر1 با پیروزی تیم فوتسال دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) همراه شد و به عنوان اولین فینالیست جام لقب گرفت.
همچنین در دیدار پایانی این مرحله دو تیم دهیاری بمرود{ مدعی جام قهرمانی } و تیم فوتسال دهیاری حسین آباد موهبتی به مصاف یکدیگر رفتند که در این مسابقه تیم دهیاری بمرود توانست با نتیجه 6 بر 2 حریف خود را با شکست بدرقه کند.
تیم فوتسال دهیاری بمرود برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف رقیب دیرینه خود تیم فوتسال دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) خواهد رفت.
شایان ذکر است در این دوره از مسابقات 26 تیم برای کسب عنوان قهرمانی در جام ریاست جمهوری گرامیداشت هفته دولت با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان دو تیم دهیاری بمرود (شرکت تعاونی سیم آوران خراسان ) و دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) به فینال راه یافتند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا