عمومی

جشن بزرگ غدیر در روستای محمد آباد زیرکوه برگزار شد

همزمان با شب عید سعید غدیر،به همت کمیته امداد امام خمینی زیرکوه،جشن بزرگ غدیر در روستای محمد آباد زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با شب عید سعید غدیر،به همت کمیته امداد امام خمینی زیرکوه،جشن بزرگ غدیر در روستای محمد آباد زیرکوه برگزار شد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه در این مراسم با تبریک عید سعید غدیر،‌اظهارداشت:یک کار بکری که امسال در شهرستان زیرکوه و روستای محمد آباد انجام شد این بود که به همت ۲۴ نفر ازباغداران و کشاورزان روستای محمد آباد زکات انگور پرداخت شد.
ضیاء الدین فارابی با تقدیر از این عمل خداپسندانه گفت:این انگورها مستقیم به روستاهای محروم شهرستان منتقل گردید و بین نیازمندان توزیع شد.
فارابی از عنایت ویژه خیرین به شهرستان محروم زیرکوه خبرداد و اذعان داشت: کلیه هزینه های این جشن بزرگ به همت خیرین تهرانی تامین شده است.
غدیر شناسنامه شیعه است
امام جمعه زیرکوه نیز در این مراسم با تبریک عید سعید غدیر گفت: غدیر شناسنامه شیعه است و امشب تمام ملایکه الله و انبیا الهی این عید بزرگ را جشن می گیرند.
حجت الاسلام مرتضایی نیا به اهمیت ماه ذی الحجه اشاره کرد و خاطرنشان کرد:ماهی با فضیلت تر از ماه ذی الحجه درمورد اهل بیت و علی ابن ابیطالب نداریم و هرچه داریم از وجود نازنین علی ابن ابیطالب است.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت:عید غدیر را گرامی بدارید و این روز بزرگ را همه به هم تبریک بگویید و عقد اخوت را به جا آورید.
مرتضائی نیا با بیان اینکه علمای اهل سنت باید جریان غدیر را برای دیگران بازگو کنند،گفت:عید غدیر متعلق به شیعه تنها نیست بلکه سند خطبه غدیر در همه کتب شیعه و اهل سنت نقل شده است بنابراین همه باید این روز بزرگ را عید بگیرند و تبریک بگویند.
اجرای مولودی، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز از برنامه های دیگر اجرا شده در این جشن مذهبی بود.
همچنین کلیه حاضرین در این جشن به همت خیرین در ضیافت شام میهمان خیرین گردیدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا