عمومی

جشن بزرگ میلاد امام عصر در مهدیه حاجی آباد برگزار شد

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و حضور پرشور مردم شهر حاجی آباد،جشن بزرگ میلاد امام عصر در مهدیه حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و حضور پرشور مردم شهر حاجی آباد،جشن بزرگ میلاد امام عصر در مهدیه حاجی آباد برگزار شد.
حجت الاسلام رضایی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم ضمن تبریک میلاد امام زمان عج گفت برای سفر آخرتمان خداوند لوازمی را در اختیار ما قرار داده است و آن فرصتها و لحظات عمر ماست که باید برایش برنامه ریزی کنیم .
وی افزود : یکی از آن ره توشه ها اعمالی است که خداوند برای امشب قرار داده است .
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در ادامه در فضیلت نیمه شعبان گفت : این شب بعد از شب قدر با فضیلت ترین شبها است پیامبر گرامی ص می فرمایند اگر کسی این شب را احیا داشته باشد قلب و دلش هیچ وقت نمی میرد روزی که دلها می میرد.
حجت الاسلام رضایی اعمال نیمه شعبان را غسل ، احیا ، زیارت امام حسین ع صلوات خاصه و تسبیحات اربعه عنوان کرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تولد امام زمان عج در سال ۲۵۵ و تولدشان به طرز مخفی مانند تولد حضرت موسی ع می باشد که از جانب حکام وقت مکرر مورد جستجو قرار میگرفت.
وی ادامه داد: یکی از دلایل مخالفت شدید سعودی ها و صهیونیستی ها با ما اعتقاد به مهدویت است واینکه شیعه با دو بال پرواز می کند بال سرخ شهادت و بال سبز انتظار
وی سپس گفت عقیده به مهدویت علاوه در بین شیعه در میان اهل سنت هم هست .
ما و عده ای از اهل سنت معتقدیم ایشان متولد شده همانند خورشید پشت ابر دیده نمی شود اما نور می دهد
وی سپس گفت تعداد ۱۰۶ نفر از مشاهیر اهل سنت در مورد امام زمان عج کتابهایی نوشته اند و تعدادی نیز خاصه کتاب نوشته اند مانند البیان فی اخبار صاحب الزمان گنجی شافعی ، مناقب المهدی حافظ ابونعیم اصفهانی و ابراز الوهم المکنون ابن خلدون
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد : زمین هیچ گاه از حجت خدا خالی نبوده و نیست و اگر حجت خدا در زمین نباشد زمین اهلش را فرو می برد
وی در پایان گفت سعی کنیم در زندگی امام را بشناسیم و امام زمان محور زندگی ما باشد

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا