عمومی

جشن بزرگ وحدت در مسجد فاطمه الزهرا حاجی آباد برگزار شد(گزارش تصویری)

همزمان با شب میلاد پیامبر رحمت وامام جعفر صادق (ع)،جشن بزرگ وحدت در مسجد فاطمه الزهرا حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با شب میلاد پیامبر رحمت وامام جعفر صادق (ع)،با حضور مردم،مسؤولان و علمای شیعه و سنی ،جشن بزرگ وحدت در مسجد فاطمه الزهرا حاجی آباد برگزار شد.
حجت الاسلام مذتضائی نیا در این مراسم با تبریک ولادت نبی مکرم اسلام و امام جعفر صادق،اظهارداشت:اینکه ولادت پیامبر را هفته وحدت نامیده اند بخاطر این است که سیره پیامبر اسلام بر مبنای وحدت بود و تشکیل امت واحده اسلامی و پیوند اخوت ایمانی از کارهای پیامبر رحمت است.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی در شهرستان زیرکوه موج می زند،خاطرنشان کرد:شیعه و سنی نقاط مشترک زیادی دارند و نباید دنبال نقاطی که باعث اختلاف می شود حرکت کنیم.
وی بااشاره به مشترکات شیعه و سنی ،بیان داشت:اینکه انسان محبت و مودت خود را به زیارت اهل بیت عصمت و طهارت برود و عده ای آن را تقبیح کنند خیلی جای غصه خوردن و تاسف دارد.
مرتضائی نیا،تاکیدکرد:اهل سنت و شیعه باید داد بزنند کشوری که دنبال تفکر وهابیت است عربستان است و آنچه در شناسنامه سران خبیث آل سعود وجود دارد این است که مسلمان نیستند و از یهود هستند.
امام جمعه زیرکوه تاکیدکرد:علمای سنی باید داد بزنند و مردم را روشن کنند تا مردم بدانند چه کسانی تفکر وهابیت را گسترش می دهند ومردم را در یمن و عراق و سوریه می کشند.
گزارش تصویری:

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا