عمومی

جشن شکرگزاری قرآن کریم در زیرکوه برگزار شد+تصاویر

جشن شکرگزاری مهارت خواندن قرآن کریم با حضور 180 دانش آموز پایه سوم ابتدایی در محل دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با هدف ایجاد علاقه در دانش آموزان ابتدایی جهت فراگیری بهتر قرآن کریم، عصر امروز جشن شکرگزاری مهارت خواندن قرآن کریم با حضور 180 دانش آموز پایه سوم ابتدایی در محل دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در این مراسم گفت: ماه رمضان فرصتی است برای همه مومنین تا بتوانند از برکات و فیوضات این ماه بهره ببرند.
علیرضا مهدی پور خاطرنشان کرد:خدا را شاکریم در آموزش و پرورش قرآن خوانی از پایه اول آغاز می شود و دانش آموزان در پایه سوم ابتدایی این مهارت را دارند که قرآن را به درستی قرائت بکنند.
وی با تاکید بر اینکه معلمان ، در کنار قرآن آموزی، دانش آموزان را با مفاهیم قرآنی آشنا کنند، بیان داشت:سعی کنیم همیشه در جلسات قرآنی شرکت کنیم تا از معنویت و نورانیت قرآن بهره کافی را ببریم و مطمئن هستیم هر کس به قرآن پناه آورده است،زندگی نورانی برای خود رقم زده است.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه بیان داشت:امروز که دشمن از طریق جنگ نرم در بین دانش آموزان و فرزندان ما نفوذ پیدا می کند، یکی از بهترین پناهگاهها حضور در جلسات قرآنی و بهره مندی از فیوضات قران است.
اجرای سرود، برگزاری مسابقات قرانی، قرائت شعر و دکلمه و اهدای جوایز ، از برنامه های این جشن مذهبی بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا