عمومی

جشن میلاد با حضور مددجویان کمیته امداد در مسجد روستای دارج برگزار گردید

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسم جشنی با حضور مردم و مددجویان کمیته امدادامام خمینی(ره) روستاهای کرت آباد دارج علیا ودارج سفلی ازتوابع شهرستان زیرکوه در مسجد روستای دارج به صورت متمرکز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت سالروز ولادت با سعادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسم جشنی با حضور مردم و مددجویان کمیته امدادامام خمینی(ره) روستاهای کرت آباد دارج علیا ودارج سفلی ازتوابع شهرستان زیرکوه در مسجد روستای دارج به صورت متمرکز برگزار گردید.
رمضان دلبازرئیس کمیته امداد شهرستان زیرکوه ضمن تبریک میلاد حضرت محمد (ص)، امام جعفر صادق (ع) و تبریک هفته وحدت گفت:ماه ربیع الاول ماه پیامبر اکرم (ص)،ماه نزول فیض و رحمت الهی و ماهی است که در آن پیامبر خدا پرچم وحدت، یکتاپرستی را برافراشته نمود و آنرا به دست مسلمانان سپرد تا امروز همه ما با وحدت و یکپارچگی این پرچم مقدس را حریمی برای حفظ ارزش های اسلامی و تحقق اهداف الهی قرار دهیم.
در ادامه مولوی سیدکاظم حسینی امام جماعت روستای فندخت با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) افزود: یاری خداوند در وحدت جماعت است و امت اسلامی باید برای بهره گیری از عنایت حق تعالی، اتحاد خود را حفظ کنند.
مولوی سیدکاظم حسینی افزود:پیامبر اکرم (ص) در عین قاطعیت، هدف های متعالی اسلام را با مدارا و متانت دنبال می کرد و مسلمانان شیعه و سنی باید بر اصول مشترک خود پایبند باشند.
در ادامه حجت الاسلام اژدری اضافه کرد: تفرقه در امت اسلامی از دسیسه های سازمان یافته دشمنان است و مسلمانان باید با اتحاد و همبستگی در برابر توطئه دشمنان، ایستادگی کنند.
وی حفظ وحدت را رمز پیروزی اسلام در برابر کفر دانست و بیان کرد: تنها راه پیروزی مسلمانان در برابر کفار، چنگ زدن به ریسمان الهی و حفظ وحدت است.
مولودی خوانی در وصف پیامبر اسلام (ص) وصرف شام که به همت خیرین محترم صورت گرفته بود از دیگر بخش های این آئین بود.
12 تا 17 ربیع الاول به مناسبت ایام سالروز ولادت حضرت محمد (ص) هفته وحدت مسلمانان است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا