عمومی

جشن نیکوکاری در مدارس زیرکوه برگزار شد

همزمان با هفته احسان و نیکوکاری،آئین جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز همزمان با سراسر ایران اسلامی،به منظور کمک به خانواده های نیازمند،آئین جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان زیرکوه برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در مراسم نمادین جشن نیکوکاری که در دبستان ایثار حاجی آباد برگزار شد،گفت:خداوند را شاکریم که این توفیق را امروز به ما عنایت کرد تا به بهانه جشن نیکوکاری آن چیزی که در توان ما هست را به همکلاسی ها و دانش آموزانی که نیاز دارند هدیه می دهیم تا در آغاز سال جدید بتوانند بخشی از نیازهای خود را تامین کنند.
علیرضا مهدی پور،خاطرنشان کرد:هر کسی از ما امروز قرار است کمک کنیم به دوستان خود و دانش آموزان سراسر ایران اسلامی و ان شاءالله بتوانیم گام مثبتی برداریک که در ابتدای سال همه دانش آموزان به مدد مردم ایران اسلامی سال نو را با شادی و سرور و بدون دغدغه آغاز کنند.
وی با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال،گفت:امیدواریم دانش اموزان ما به این رشد فکری رسیده باشند که برای هم نوعان خود مزاحمت ایجاد نکنند و از مواد محترقه و آتش زا که احتمال بروز مشکلات و صدمات برای دانش اموزان و دیگران را ایجاد می کند،استفاده نکنند.
مهدی پور با اشاره به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی،از دانش آموزان خواست در کنار دید و بازدیدهای نوروزی از درس های خود فراموش نکنند.
مدیر کمیته امداد زیرکوه نیز در این مراسم،با بیان اینکه این هفته هفته احسان و نیکوکاری است،گفت:از 14 اسفند که سالروز تاسیس کمیته امداد حضرت امام خمینی است تا 21 اسفند به عنوان هفته نیکوکاری نامگذاری شده است.
ضیاءالدین فارابی خاطرنشان کرد:جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید برای کمک به دانش آموزان و مردم محروم و مستضعف در سه مرحله برگزار می شود که مرحله اول آن در مدارس ،مرحله دوم در سطح شهر و مرحله سوم در مصلی نماز جمعه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد:در جشن نیکوکاری کمک های دانش آموزان و مردم جمع آوری می شود و دانش آموزانی که به لحاظ شرایط نامساعد مالی نمی توانند به استقبال نوروز بروند در هفته آینده این کمک ها به ست آنها خواهد رسید تا این چهره خندانی که شما دارید بر لب سایر هم نوعان شما نیز نشانده شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا