عمومی

جشن ولادت حضرت معصومه (س) در بوستان مهدیه شهرک اردکول برگزار شد

همزمان با ایام ولادت کریمه اهل بیت؛به همت بسیج جامعه زنان شهرستان زیرکوه و حلقات صالحین پایگاه حضرت رباب (س)،جشن ولادت حضرت معصومه (س) در بوستان مهدیه شهرک اردکول برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با ایام ولادت کریمه اهل بیت؛به همت بسیج جامعه زنان شهرستان زیرکوه و حلقات صالحین پایگاه حضرت رباب (س)،جشن ولادت حضرت معصومه (س) در بوستان مهدیه شهرک اردکول برگزار شد.
حجت الاسلام معاونی در این مراسم به بیان شاخصه های حضرت فاطمه معصومه پرداخت و گفت: آن حضرت همدلی ولایی داشت و با امام زمان خود همدل بود.
وی با بیان اینکه دو رنگی در دین مبین اسلام پذیرفته نیست،گفت:همدلی ولایی یعنی اینکه ببینی دل امام زمانت چه می خواهد و تو هم با دل امام زمان دلت را منطبق بکنی.
معاونی با بیان اینکه دیگر شاخصه و مولفه مهم حضرت معصومه،همکاری ولایی است ،بیان داشت:اگر نسبت به کسانی که در اطراف ما دچار بی حیایی شده اند بی تفاوت باشیم یعنی اینکه همکاری ولایی نداریم.
وی خاطرنشان کرد:همانگونه که ما وظیفه داریم مردم را از آتش و حوادث دنیوی نجات دهیم ،وظیفه داریم مردم را از اتش آخرت هم نجات دهیم و در این راه نباید بی تفاوت باشیم.
معاونی با بیان اینکه دشمنان اسلام بوسیله ابزار مختلف برای از هم پاشیدگی بنیان خانواده ها تلاش می کنند،گفت:امروز همه ما خصوصا خواهران وظیفه داریم با بیان و رفتار خود ، فرهنگ عفاف و حجاب را ترویج بکنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا