عمومی

جلسه برنامه ریزی بازسازی واقعه غدیر در زیرکوه برگزار شد

با حضور معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی ، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان جلسه برنامه ریزی بازسازی واقعه غدیر در فرمانداری زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز با حضور معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی ، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان جلسه برنامه ریزی بازسازی واقعه غدیر در فرمانداری زیرکوه برگزار شد.
فرماندار زیرکوه در این جلسه اظهارداشت: واقعیت امر این است که شهرستان جدیدالتاسیس زیرکوه به لحاظ امکانات در حدی نیست که بخواهد با شهرستانهای بزرگ رقابت داشته باشد اما اینکه جسارت این در همکاران ما وجود داشته باشد که طرح موضوع بکنیم و امکنات و قابلیت هایمان را بررسی بکنیم خود جای تقدیر دارد.
حجت الله خانزاده خاطرنشان کرد: به جهت اینکه در شهرستان زیرکوه تجربه قبلی در این زمینه وجود ندارد و برای اولین بار یک واقعه بزرگ تاریخی می خواهد در این شهرستان بازسازی شود و مورد بزدید همشهریان قرار گیرد، قطعا کار بزرگی خواهد بود.
وی با بیان اینکه، یک سازمان به تنهایی فادر به انجام این کار نخواهد بود، تاکید کرد:تمام دستگاههای اجرایی و بخش های مختلف دولتی حتما باید در این زمینه نقش داشته باشند و حضور داشته باشند.
فرماندار زیرکوه با اشاره به اینکه هر کار فرهنگی باید پیش بینی بار مالی شده باشد،گفت: ما در شهرستان به لحاظ تجهیزات، امکانات و ماشین آلات و هر آنچه در اختیارمان هست هیچگونه محدودیتی نداریم و از تمام امکانات موجود می توانیم استفاده نمائیم اما تنها محدودیت ما به جهت اینکه پایان سال مالی عمرانی است ، بار مالی این پروژه است.
خانزاده تاکید کرد:تا جایی که وسع شهرستان باشد حتما کمک خواهد شد و باید کمک شود تا از استان هم کمک های مالی در این خصوص اخذ شود.
در این جلسه کمیته های پیشنهادی بررسی و مورد تایید قرار گرفت و مصوب گردید کمیته پشتیبانی با محوریت شهرداری،کمیته فرهنگی و تبلیغات با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی،کمیته سازندگی و مهندسی با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ، کمیته انتظامات با محوریت نیروی انتظامی شهرستان،کمیته بانوان با محوریت امور بانوان فرمانداری و کمیته مردمی و عشایر با محوریت اداره امور عشایر شهرستان ، در این راه همکاری داشته باشند.
گفتنی است بازسازی واقعه غدیر در 18 شهریور ماه سال جاری در شهرستان زیرکوه برگزارخواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا