عمومی

جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه به ریاست عربشاهی فرماندار و با حضور معاونین فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه به ریاست عربشاهی فرماندار و با حضور معاونین فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار گردید.
عربشاهی فرماندار زیرکوه در این جلسه عنوان داشت:اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع مورد تاکید فرمانداری است و می شود با اخلاق حسنه روزنه ای امید درکار و درخواست مراجعین زنده کرد.
وی همچنین از زحمات مهندس مصطفوی نیا معاونت اسبق برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تقدیر و تشکر کرد و از مهندس امینی معاونت جدید فرمانداری خواست در حوزه های مسکن محرومین ،مصوبات سفر، ستاد گلخانه ای و پروژه های عمرانی شهرستان که مورد تاکید استاندار محترم نیز است ت تلاش خود را بکار گیرند تا مشکلات پیش رو این حوزه ها برطرف گردد.
مهندس امینی معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار نیز در این جلسه گفت: وظیفه اصلی ما تسهیل گری است و باید تلاش کنیم تا گره ها از کار ارباب رجوع و سرمایه گذاران باز شود و نگاه ما به توسعه شهرستان ، نگاهی متوازن خواهد بود و تلاش خواهد شد از همه ظرفیت های شهرستان در راه توسعه و پیشرفت شهرستان محروم زیرکوه استفاده شود.
در پایان این جلسه از زحمات مهندس مصطفوی نیا تشکر و مهندس امینی بعنوان معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار معرفی گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا