عمومی

جلسه شورای فرهنگ عمومی زیرکوه برگزار شد+تصاویر

صبح امروز با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاههای دلتی شهرستان،جلسه شورای فرهنگ عمومی زیرکوه با دستور کار برنامه ریزی جهت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی و تبیین فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص خرید کالای ایرانی،برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،صبح امروز با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاههای دلتی شهرستان،جلسه شورای فرهنگ عمومی زیرکوه با دستور کار برنامه ریزی جهت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی و تبیین شعار سال درخصوص خرید کالای ایرانی،در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا در این جلسه با تقدیر از وقت شناسی برخی مسئولان، گفت: امیدوارم همه جلسات راس ساعت مقرر برگزار شود و بیماری تاخیر حضور در جلسات از بین برود.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به شعار سال ، بر خرید کالای ایرانی تاکید کرد و گفت:به فرموده مقام معظم رهبری در حال حاضر در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و در شرایط جنگ همه ما باید جهادی و انقلابی و شبانه روزی کار کنیم.
وی با تاکید بر خرید کالای ایرانی، بیان داشت: باید خود را مقید به خرید کالای ایرانی بدانیم و این مورد را از خودمان شروع کنیم .
امام جمعه زیرکوه خواستار خرید ادارات از بازار خود شهرستان شد و گفت:اگر جنس ایرانی در خود شهرستان وجود دارد حتما از خود شهرستان خرید کنید تا باعث تقویت بازاریان و کسبه شهرستان شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا