عمومی

جلسه گرامی داشت شهدای هفت تیر در زیرکوه برگزار شد

با حضور فرماندار ، امام جمعه ،‌جمعی از مسولین و مردم شهرستان جلسه بزرگداشت شهدای هفت تیر در مهدیه شهر حاجی آباد برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه؛ حجت الاسلام حسن صادقی ظهر امروز در مراسم گرامی داشت هفتم تیرماه در جمع مردم شهرجاجی آباد اظهارداشت: وقتی نظام جمهوری اسلامی ایران گسترش پیداکرد و دشمنان و منافقین منافع خود را در منطقه و ایران اسلامی در معرض خطر دیدند تمام تلاش خود را به کارگرفتند تا این انقلاب نوپا را از بین ببرند.
امام جمعه موقت زیرکوه خاطرنشان کرد: دشمنان نظام و انقلاب هر کاری از دستشان برمی‌آمد انجام دادند و اختلافات قومی و قبیله ای ، ایجاد ناامنی و بی ثباتی، جاسوسی ، به کار بردن تحریم ها و ترور شخصیت ها از طرف دشمن در راه زمین گیرکردن نظام و انقلاب انجام گرفت.
رئیس حوزه علمیه حاجی آباد با بیان اینکه طرح تروز شخصیت هاو سران نظام در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی انجام شد ، تصریح کرد: ترور مقام معظم رهبری ، حادثه انفجار 7 تیرماه و انفجار دفتر نخست وزیزی در راستای اجرای همین نقشه های شوم بود.
وی به بیان شخصیت شهید بهشتی پرداخت و گفت: مجموعه اخلاق پسندیده و نیک در وجود این شهید بزرگوار جمع شده بود و صبوری و مظلومیت از صفات بارز این شهید والامقام بود که در مقابل انواع و اقسام شایعات و هجمه ها فقط و فقط صبوری کرد و همین صبوری شهید بهشتی بود که امام راحل فرمودند: شهید بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد.
صادقی به نقش ارزنده شهید بهشتی در انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهارداشت: شهید بهشتی هم قبل از انقلاب برای به ثمر رسیدن انقلاب و هم بعد از پیروزی انقلاب برای تداوم و حفظ این انقلاب تلاش کرد و دشمن با توجه به نقش ارزنده این شهید بزرگوار در به ثمر رسیدن و تداوم انقلاب سعی بر تخریب چهره ایشان داشت و وقتی در این راه موفق نشد اقدام به ترور این شخصیت بزرگ کرد.
امام جمعه موقت زیرکوه بیان داشت: دشمنان ما و کسانی که از اول انقلاب تمام تلاش خود را برای از بین بردن نظام به کار گرفته اند، و البته ناکام مانده اند ، مثل یک مار زخمی و خطرناک هستند. اینها آرام نمی نشینند و باز هم به دنبال براندازی انقلاب هستند و البته تلاش خود را هم در این زمینه دو چندان کرده اند.
وی با اشاره به مذاکرات هسته ای تاکیدکرد: دشمن برای چندمین بار ماهیت خود را آشکار و ثابت کرده است و مردم ما امروز آمریکا را به عنوان یک دشمن به خوبی می شناسند.
رئیس حوزه علمیه حاجی آباد با بیان اینکه لحن دشمنان امروز گستاخانه تر شده، افزود: تا قبل از مذاکرات دشمنان هرگز اینقدر گستاخانه و اهانت آمیز با ملت ایران صحبت نمی کردند،‌ولی بعد از نشستن پای میز مذاکره لحن آنها شدیدتر و گستاخانه تر شده است و اگر ک ذره از مواضع خود کوتاه بیاییم توقعات دشمن بیشتر خواهد شد.
امام جمعه موقت زیرکوه اظهارداشت: کسانی که در روز روشن دانشمندان و شخصیت های ما را تروز کرده اند از در اختیار گرفتن لیست دانشمندان هسته ای و بازدید از مراکز نظامی به دنبال چه چیزی هستند؟ آیا این اقدام جز برای جاسوسی از مراکز نظامی و ترور و از بین بردن دانشمندان ماست؟
وی تصریح کرد: علیرغم اینکه ماهیت آمریکا برای ملت ما مشخص شده است اما ما با مذاکرات مخالف نیستیم به شرط اینکه در مذاکرات عزت و منافع این نظام حفظ شود و توافق نکردن بهتر از انجام یک توافق بد است.
دادستان عمومی شهرستان نیز اظهارداشت: شهید بهشتی زحمات زیادی را برای این انقلاب کشیده است و در پیروزی انقلاب نقش ارزنده ای داشت.
عادل خاطرنشان کرد: شرایط بعد از انقلاب شرایط بسیار حساسی بود و روزی نبود که از جانب منافقین کوردل و دشمنان نظام ترور و انفجاری انجام نشود و دشمنانی که نمی توانستند انقلاب را ببینند این اقدام تروریستی را انجام دادند و شهید بهشتی و یاران باوفایش را به شهادت رساندند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا