عمومی

جنس فتنه امروز از جنس فتنه 88 نیست/فتنه امروز، فتنه فرهنگی و اقتصادی است

امام جمعه زیرکوه گفت:امروز یک فتنه خزنده ای در راه است که از جنس فتنه ۸۸ نیست بلکه یک فتنه فرهنگی و اقتصادی است بنابراین باید خود را مجهز کنیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا صبح امروز در نشست صمیمی علمای اهل تشیع و اهل سنت زیرکوه با تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه س و تبریک روز بصیرت،اظهارداشت:یک واقعه ای که در یک ظرف زمانی قرار می گیرد و اتفاق می افتد آن روز را برجسته می کند و آن روز برجسته یوم الله می شود و روز ۹ دی نیز از سال ۸۸ یکی از ایام الله ها نام گرفت.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: این روز باید گرامی داشته شود تا هم از آن درس بگیریم و هم فتنه های آینده را بشناسیم.
وی تصریح کرد:برخی ها دوست ندارند این روز را خوب برگزار کنیم چون می ترستد چهره کریه آنها در فتنه سال ۸۸ مشخص شود و برخی مسوولان هم از برگزاری این حماسه بزرگ کناره گیری می کنند اینها باید تکلیف خود را با ملت مشخص کنند.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به فتنه سال 88 ، گفت:فتنه ۸۸ مربوط به یک جناح سیاسی خاص نبود بلکه یک پدیده شوم و خطرناک آمد و اصل نظام را هدف قرار داد.
حجت الاسلام مرتضائی نیا با بیان اینکه امروز روز بصیرت است ،‌اذعان داشت: باید این بصیرت را درخود به روز کنیم و بصیرت سیاسی خود را بالاببریم و خط دشمن را بشناسیم.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه فتنه های جدیدی در راه است،تاکید کرد: صحبت های گرانسنگ مقام معظم رهبری را تحلیل کنید و این فتنه جدید را بشناسید.
وی با اشاره به اینکه فتنه جدید این است که می خواهند مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین و ناامید کنند،گفت:امروز یک افراد مرفه در بدنه دولت نفوذ کرده اند که نمی توانند درد مردم را درک کنند.
مرتضائی نیا بیان داشت:کسانی که در سال ۸۸ بیرق اباعبدالله را آتش زدند مردم ایران نبودند بلکه منافقین و بهاییت بودند و امروز هم همینها منتظر کوچکترین فرصت ها هستند.
امام جمعه زیرکوه گفت:امروز برخی از مردم در برخی شهرها بر علیه گرانی تجمع آرام کرده اند اما دشمنان با نفوذ در بین این تجمع ها شعارهایی علیه نظام و انقلاب سر می دهند بنابراین باید هوشیار بود و فرصت سواستفاده به دشمنان نداد.
وی با بیان اینکه در سال ۸۸ اصل نظام را هدف قرار دادند و اصل نظام یعنی اسلام،گفت:ما برای هر میز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شهید داده ایم باید مراقب باشیم.
امام جمعه زیرکوه اظهارداشت:امروز یک فتنه خزنده ای در راه است که از جنس فتنه ۸۸ نیست بلکه یک فتنه فرهنگی و اقتصادی است بنابراین باید خود را مجهز کنیم.
مرتضائی نیا تاکیدکرد:آنچه امروز مهم است این است که اگر دست خود را در دست ولایت گذاشتیم گمراه نخواهیم شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا