عمومی

جنگ امروز جنگ فرهنگی است/امثال شهید حججی شاگردان مکتب عاشورا هستند

سردار نظرجانیبا بیان اینکه جنگ امروز جنگ فرهنگی است،گفت:شیعه انگلیسی امروز در مقابل فرهنگ ناب تشیع ایستاده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار نظرجانی در جمع عزاداران روستای اسفاد با تسلیت ایام عزای اهل بیت،اظهارداشت: شیعه باید مواظب فتنه امروز باشد.
وی با بیان اینکه فتنه از بعد رحلت نبی مکرم اسلام ص شروع شد،گفت:در فتنه امروز تکفیری ها به دنبال این هستند که چهره شیعه را اشخاصی متحجر معرفی کنند .
همرزم شهید حججی ، خاطرنشان کرد:همان فتنه ای که در عاشورا امام حسین ع را خارجی نامید و به نام اسلام فرزند رسول الله را به شهادت رساند امروز شیخ نمر و زکزاکی را به شهادت رساند .
نظرجانی بیان داشت:امروز فتنه بزرگی درحال اتفاق افتادن است سخنرانان از گودی قتلگاه بیرون بیایند امروز هر داعشی یک شمر است .
وی اذعان داشت:همه فتنه به خاطر عدم بصیرت در جامعه بوجود آمده است .در فتنه جای حق و باطل عوض میشود .
نظرجانی تصریح کرد:امثال شهید حججی زیاد هستند خداوند شهید حججی را بزرگ کرد تا مردم را بیدار کند و به مردم بفهماند کسانی هستند که به خاطر دین از جانشان بگذرند.
حاج اسماعیل که از همرزمان شهید حججی و صدها شهید مدافع حرم است، در بیان فضایل این شهید بزرگوار گفت: این شهدا شاگردان مکتب عاشورا هستند .
وی خاطرنشان کرد:دشمن به روضه خوانی و عزاداری ما کاری ندارد دشمن از زنده شدن فرهنگ عاشورا می ترسد.
سردار نظرجانی گفت:امروز به برکت فرهنگ عاشورایی لشکرهای افغانی با سربند یاحسین با نام فاطمیون در جبهه مقاومت حضور دارند.
همرزم شهید حججی تاکیدکرد:در حال حاضر به برکت وجود ولایت فقیه امنیتی در کشور هست که در هیچ جای جهان وجود ندارد.
وی ادامه داد:لشکر های زینبیون که از پاکستان برای مقابله با داعش به سوریه می آیند کسانی هستند که برای ورود به لشکر زینبیون باید قید خانواده را بزنند اینها کسانی هستند که دیگر حق برگشت به پاکستان را ندارند.
یادگار دوران دفاع مقدس ،بیان داشت:در دفاع مقدس ما شاهد یک جنگ رودر رو بودیم اما امروز جنگ جنگ دیگری هستیم همانطور که در سال ۸۸ جوانان خود این کشور مقابل نظام ایستادند و پرچم حضرت ابو الفضل را زیرپا گذاشتند.
وی تصریح کرد:همه اسلام این نیست که یک عزاداری بکنیم یا غذایی بخوریم و نمازی بخوانیم نیست اسلام در جنگ است در مقاومت است.در جبهه سوریه کمک هایی بدست ما میرسید که از همین قاینات بود.
نظرجانی گفت:در جنگ سوریه همه دشمنان در مقابل قیام عاشورا ایستاده اند مداحان و روضه خوان ها باید عاشورای امروز را دریابند.
وی با بیان اینکه جنگ امروز جنگ فرهنگی است،تاکید کرد:شیعه انگلیسی امروز در مقابل فرهنگ ناب تشیع ایستاده است در دفاع مقدس جنگ سرزمین بود ما از میهن خود دفاع میکردیم .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا