عمومی

جوانان،بصیرت لازم و روحیه دینی و انقلابی داشته باشند

حجت الاسلتم نبئی گفت::امروز در جنگ سخت استکبار هیچ غلطی نمی تواند بکند اما در جنگ نرم موفق می شود جوانان به خود بیایند و بصیرت لازم و روحیه دینی و انقلابی داشته و قدر نعمت انقلاب و امام فقید را بدانیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام ابوالحسن نبئی عصر امروزدر مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در جمع مردم روزه دار شهرستان زیرکوه،با تسلیت سالروز رحلت بنیانگذتار جمهوری اسلامی ایران و شهادت امام علی (ع )اظهارداشت: ضربت خوردن عدالت در محراب عدالت بدلیل عدالت بود امام علی (ع) در محراب عبادت مظلومانه به شهادت رسید.
وی خاطرنشان کرد: امت اسلام بعد از پیامبر به سه آزمون مبتلا شد که باعث ریزش نیروهای تاثیرگدارشد.اولی آزمون ولایت پذیری بود که برخی خواص که خود را پیشتاز می دانستند و صدارت طلب و پرادعا بودند و در مقطعی فعالیت کردند اما در گذر زمان تغییر رنگ دادند و نه تنها در تحکیم نظام کاری نکردند بلکه باعث آسیب پذیری دین هم شدند.
نبئی بیان داشت: خواص وقتی جلوروی فتنه می شوند عوام هم پشت سر آنها ندانسته حرکت کرده و جامعه آسیب پذیر می شود.
وی ادامه داد : آزمون دوم توسعه جامعه اسلامی بود.اگر به توصیه های پیامبر عمل می شد بیشتر شاهد مسلمانان بودیم و شاهد جنایات امثال داعش نبودیم
حجت الاسلام نبئی سومین آزمون که امت بعد از پیامبر دچار آن شدند را عدم توزیع عادلانه ثروت و اموال بیت المال عنوان و گفت: در این خصوص امتیازات قبیله ای جای واقعیات را گرفت .
وی از مردم خواست به روحیه اول انقلاب برگردند و افزود: این شجاعت اوایل انقلاب را تعدیل شده می بینم .
وی با ذکر دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما برده پهلوی و پهلوی نوکر کارتر بود اما امروز به قدرتی رسیده ایم که دشمن از هر نقطه ای حمله کند همانجا را گورستانش قرار می دهیم لذا قدر انقلاب و رهبری را بدانیم.
نبئی خاطرنشان کرد:امروز در جنگ سخت استکبار هیچ غلطی نمی تواند بکند اما در جنگ نرم موفق می شود جوانان به خود بیایند و بصیرت لازم و روحیه دینی و انقلابی داشته و قدر نعمت انقلاب و امام فقید را بدانیم.
وی سپس توصیه هایی بیان کرد و افزود: ما از خدا عزت مسلمین و اقتدار انقلاب را می خواهیم گروههای حزب الهی جهان ورود پیدا کنند با رشوه مبارزه شود با کسانی که به مقدسات دهن کجی می کنند برخورد شود .
حجت الاسلام نبئی ادامه داد: بایدبین همه مجموعه ها در زیرکوه اعم از شیعه و اهل سنت اتحاد ایجاد شود تا کسی جرات افکار پوچ در ذهنش ایجاد نشود.امروز مسئولیت ما در مقابل دین خیلی مهم است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا