عمومی

حضورپرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ،حجت را بر کارگزاران نظام تمام کرد

فرهاد فلاحتی گفت:حضور مردم اتمام حجت کرد بر کارگزاران نطام اسلامی که باید برای مردم کار کرد و ان هم کار بی منت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی امشب در یادواره شهدای روستای بمرود زیرکوه با تبریک یوم الله ۲۲ بهمن ،اظهارداشت: بر اساس اعلام منابع اماری،مشارکت مردم در راهپیمایی امسال ۲۵ درصد بیشتر از سال گذشته بود.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی،خاطر نشان کرد:علیرعم همه تخریب ها و تهدیدها ایران اسلامی باشکوهتر و با صلابت تر از گذشته است چون پشتوانه مردمی دارد.
فلاحتی بیان داشت: جنگ و تحریم های ظالمانه سپری شد و هرسال نظام سلطه وعده سرنگونی نظام را می داد و امسال در کمال وقاحت وعده داده اند که نظام جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید ، اما نظام جمهوری اسلامی مقتدرانه به پیش می رود.
وی ادامه داد: اقتدار نظام اسلامی به هر میزان که پیشرفت می کند دشمنی ها هم بیشتر می شود.
فلاحتی افزود:اغتشاشات اخیر در برخی از شهرها امری بود که بسیاری از مسایل را برای ما روشن کرد.
وی گفت:فتنه اخیر نه تنها از فتنه ۸۸ کمتر نبود بلکه پیچیده تر و خطرناک تر بود و استکبار جهانی اجتماعات معترضین اقتصادی و معیشتی را با نقشه و نیرنگ به عنوان مخالفین نظام معرفی کردند اما به محض اینکه مردم مطلع شدند راه خود را از فتنه گران جدا کرد.
فلاحتی اذعان داشت:نظام اسلامی نظام خدمت است و در سخت ترین شرایط جنگ و زلزله و تحریم به مردم خدمت رسانی شده است اما امروز در شرایط بهتری قرار داریم اما چرا برای محرومان هزینه نمی شود.
وی خاطرنشان کرد:مردم در شرایط فعلی صف خود را از مخالفین و معاندین نظام جدا کردند اما درخواست هایی دارند ،درخواست پویایی مسوولان،دربین مردم بودن،خدمت رسانی به مردم.
فلاحتی گفت:دولت و حکومت هر که باشد باید برای مردم خدمت کند و خدمت به مردم وظیفه ارزنده ای است.
وی اذعان داشت:حضور مردم اتمام حجت کرد بر کارگزاران نطام اسلامی که باید برای مردم کار کرد و ان هم کار بی منت .
گفتنی است،باحضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی ،تولیت آستان قدس رضوی، فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،اسماعیلی، معاون سیاسی استادار خراسان جنوبی،‌سردار قاسمی، فرمانده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی و حضورپرشور مردم شهرستان زیرکوه، یادواره 12 شهید روستای بمرود زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا