عمومی

حضور اعضای حلقه صالحین شهید عطائی شاهرخت در جمع کودکان باغ رضوان حاجی آباد

به مناسبت شب یلدا،جمعی از مسؤولان به اتفاق اعضای حلقه صالحین شهید عطائی شاهرخت در جمع کودکان باغ رضوان حاجی آبادحضوریافتند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت شب یلدا،جمعی از مسؤولان به اتفاق اعضای حلقه صالحین شهید عطائی شاهرخت در جمع کودکان باغ رضوان حاجی آبادحضوریافتند و یلدا را با این کودکان بی سرپرست جشن گرفتند.
قرائت دکلمه ،اجرای سرود از برنامه های اجرا شده توسط اعضای حلقه صالحین شهید عطائی در این دیدار بود.
همچنین از طرف اعضای این حلقه صالحین هدایایی به فرزندان مرکز باغ رضوان اهدا گردید.
جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در جمع کودکان باغ رضوان حاجی آباد با تبریک ایام ماه ربیع و هفته وحدت،اظهارداشت:خدا را شاکریم که خداوند این توفیق را در این ایام ماه مبارک ربیع الاول به ما عنایت کرد تا به بهانه شب یلدا در جمع خواهران مرکز باغ رضوان حاجی آباد باشیم.
ابراهیم کریمی خطاب به خواهران حلقه صالحین شهید عطائی گفت:شهدا یک چیز از شما خواسته اند و آن رعایت حجاب است و این برای شما به عنوان یک خانم ارزش ویژه ای دارد.
وی با بیان اینکه اسلام برای خانم ها ارزش قائل شده است،تصریح کرد: متاسفانه بعضی وقتها خودمان با برخورد نسنجیده و کارهایی که انجام می دهیم ارزش و شخصیت خود را پایین می آوریم.
کریمی اذعان داشت:شهدا رفتند و ما امروز امنیت و اسایش داریم ووظیفه ای که امروز بر گردن ما و شماست این است که رسالت زینبی را به درستی انجام دهیم.
جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خطاب به دختران باغ رضوان گفت:این ها امتحان و آزمایش الهی است بنابراین همیشه شکرگزار خداوند باشید و بهترین کار برای شما شکرگزاری است.
وی با بیان اینکه هیچوقت ناامید نشوید ،اذعان داشت:بایددو کار مد نظر شما باشد و آن این است که ایمان و تقوی را بالا ببرید و سپس برخدا توکل کنید آنوقت خواهید دید هر کار نشدنی را با دست خالی انجام دهید.
گفتنی است مرکز باغ رضوان حاجی آباد یکی از مراکز وابسته به مؤسسه خیریه طفلان مسلم است که در سال 86 به همت خیرین راه اندازی شده و از بدو تاسیس هدف از تاسیس آن صیانت و نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست بوده است.
در حال حاضر در این مرکزشبه خانواده 11 دختر حضوردارند که تعداد سه نفر از آنها دانشجو هستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا