عمومی

حضور بانوان در فعالیت های اجتماعی حلقه گمشده شهرستان زيرکوه است

معاون فرماندار زیرکوه با اشاره به حضور کم رنگ بانوان شهرستان در فعاليت هاي اجتماعي فرهنگي اقتصاد،گفت:حضور بانوان در فعالیت های اجتماعی حلقه گمشده شهرستان زيرکوه است

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب و به منظور بررسی مشکلات حوزه بانوان،با حضور معاون فرماندار و جمعی از فعالین حوزه بانوان شهرستان نشست هم انديشي حوزه بانوان شهرستان زیرکوه برگزار شد.
معاون فرماندار زیرکوه در این نشست،ضمن اشاره به حضور کم رنگ بانوان شهرستان در فعاليت هاي اجتماعي فرهنگي اقتصادي ،آن را حلقه گمشده شهرستان زيركوه دانست و گفت: علي رغم اينكه حضور عفيفانه بانوان در فعاليت هاي اجتماعي مورد تاكيد دين مبين اسلام است و مقامات كشوري نيز هميشه بر پررنگ كردن نقش بانوان در جامعه تاكيد داشته اند اما متاسفانه عليرغم گذشت ۵ سال از ارتقاء شهرستان زيركوه هيچگونه فعاليت درخور، از ناحيه بانوان شهرستان ديده نشده است .
امین مصطفوی نیا خاطرنشان کرد::بانوان شهرستان می توانند با کمک كارشناسان معضلات اجتماعي را آسيب شناسي كنندو در راستاي كاهش ناهنجاري ها به مجموعه اداري شهرستان كمك كنند .
وی با بيان اينکه زنان در انقلاب ،جنگ تحميلي، سازندگي و به طور کلي در همه دوران نقش بسيار ارزنده اي را داشتند ،تصریح کرد: توسعه شهرستان نياز به همكاري دارد كه نيمي از اين همكاري بايد به دست بانوان صورت گيرد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا