عمومی

حضور مسئولان زیرکوه در روستای سیل زده چاه زرد

عصر امروز، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان زیرکوه با حضور در روستای سیل زده چاه زرد این شهرستان، ضمن بازدید از خسارات سیل، با مردم این روستا دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،عصر امروز، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان زیرکوه با حضور در روستای سیل زده چاه زرد این شهرستان، ضمن بازدید از خسارات سیل، با مردم این روستا دیدار و گفت و گو کردند.
حمزه اسعد زاده نماینده عشایر بهلولی و اهل روستای چاه زرد، با تقدیر از حضور مسئولان شهرستان زیرکوه در جمع سیل زدگان این روستا، اظهارداشت:آن چیزی که مورد قبول همه عقلا و اندیشمندان است این است که تجربه ثابت کرده است ، پیشگیری بهتر از درمان است.
نماینده عشایر ایل بهلولی، خاطرنشان کرد:مردم این منطقه چندین سال است که تجربه خشکسالی را پشت سر می گذارند که به عنوان یک زلزله خاموش روی همه جوانب زندگی مردم تاثیر گذار است و خشکسالی در سال جاری نیز متاسفانه شدیدا بیداد می کند.
وی ادامه داد: حادثه ای علاوه بر خشکسالی اتفاق افتاد که درد مردم را دو چندان کرد و این حادثه و حوادث دیگر اگر هر کدام از ما دقت کنیم و وظائف و مسئولیت هایمان را به موقع انجام دهیم از بسیاری از حوادث جلوگیری می شود.
اسعدزاده، بیان داشت:امیدواریم این مسائل درسی شود برای آینده تا بدانیم هر کدام از ما در هر پست و مقامی هستیم در قبال مردم باید پاسخگو باشیم.
نماینده عشایر ایل بهلولی از همه اداراتی که از لحظات اول در کنار مردم بودند، تشکر کرد و گفت: شاید در آن لحظات اول کاری از دست خیلی ها بر نمی آمد ، اما همین حضور ، باعث دلگرمی مردم بود.
اسعدزاده با اشاره به مرزی بودن روستای چاه زرد، گفت: هر سیاه چادری که در این نقطه مرزی برپا می شود و هر خانواری که در این نقطه سکنی دارند،می تواند تاثیر بسزایی در امنیت مرز داشته باشد و همه باید دست در دست هم کمک کنیم تا فردای قیامت شرمنده یکدیگر نباشیم.
امکانات شهرستان کم است
امام جمعه زیرکوه نیز با تبریک حلول ماه مبارک رمضان از حضور مسئولان در روستای مرزی چاه زرد تشکر کرد و اظهارداشت:یک حادثه ای در شهرستان اتفاق افتاد و همه مسئولان تمام تلاش خود را برای مدیریت این موضوع به کار گرفتند اما امکانات شهرستان کم است و در اینجا می طلبد هم مردم همکاری داشته باشند و هم دستگاههای اداری عنایت ویژه ای داشته باشند.
حجت الاسلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: نه مردم می توانند مسئولان را متهم کنند و نه مسئولان می توانند مردم را متهم کنند ،امیدواریم با کمک همدیگر و با صبری که همه دارید،این مشکل حل شود.
وی ادامه داد: شورای اسلامی و دهیاری ، وظیفه خطیری دارند و باید مردم را امیدوار کنند و به مردم امید بدهند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا