عمومی

حضور پرشور مردم در مراسم 22 بهمن و یادواره شهدای روستای بمرود قابل تقدیر است

ناحیه مقاومت بسیج زیرکوه با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و یادواره شهدای بمرود تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، ناحیه مقاومت بسیج زیرکوه با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و یادواره شهدای بمرود تشکر کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است:
((زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست. مقام معظم رهبری (مدظله)))
دهه فجرانقلاب اسلامی، یادآورحماسه ملت بزرگ ایران به رهبری حضرت امام خمینی قدس سره الشریف است،پیروزی کم نظیریکه به رهبری امام راحل، با اتکاء به نیروی لایزال الهی و با حمایت همه جانبه اقشار مختلف مردم بوقوع پیوست، شعله امید را در دل همه ستمدیده گان و مظلومان روشن کرد. همزمانی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای پاسداشت هر دو پدیده معنادار حرکت آفرین و جهت دهنده است. این ایام، نقش سازنده و پیشبرنده برای رسیدن به قله‌های آرمانی و تکامل بشری دارد.
اکنون که دشمنان انقلاب اسلامی با همه توان تلاش می کنند با تحلیل های غلط، دستاوردهای انقلاب را ناچیز و کم ارزش جلوه دهند، دلسوزان نظام و انقلاب، مدافعان ارزشها و خون شهدا باید آرمان‌های اسلامی و انقلابی حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله) را برای مردم وخصوصا نسل جوان تبیین و تشریح کنند. همانطوریکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می فرماید: « به ملت غیور ایران توصیه می‌کنم که نعمتی که با جهاد عظیم خودتان و خون جوانان برومندتان به دست آوردید، همچون عزیزترین امور قدرش را بدانید و از آن حفاظت و پاسداری نمایید.» و یا در جایی دیگرمقام معظم رهبری (مدظله) می فرمایند: “زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست”.
بر خود لازم دانستیم تا از حضور حماسی و با شکوه شما مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان زیرکوه که حقیقتا در تمام عرصه ها حضور فعال دارید و این بار نیز با حضور پر شور خود در مراسم 22 بهمن ماه و یادوراه شهدای روستای بمرود سنگ تمام گذاشتید و حیرت دشمنان داخلی و خارجی را رقم زدید تقدیر و تشکر نماییم.
در پایان از برگزار کنندگان مراسم یادواره شهدا و در راس آن امام جمعه محترم شهرستان، شورای اسلامی روستای بمرود، حوزه مقاومت بسیج عشایری، فرماندهان پایگاه های خواهر و برادر، خیرین محترم حمایت کننده یادوراه و کلیه مسئولین و بسیجیان عزیزی که در برگزاری هرچه با شکوه تر یادواره شهدا زحمت کشیدند تقدیر و تشکر می نماییم و امیدواریم خداوند منان به احترام خون شهدا،زحمات مخلصانه شما را مورد عنایت خودش قرار دهد.
روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا