عمومی

حضور کاروان مهر تندرستی در زیرکوه + تصاویر

به همت اداره اوقاف و امور خیریه و سازمان بسیج جامعه پزشکی کاروان مهر تندرستی با حضور در شهرستان زیرکوه به ویزیت و مداوای رایگان بیماران نیازمند پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به همت اداره اوقاف و امور خیریه و سازمان بسیج جامعه پزشکی کاروان مهر تندرستی با حضور در شهرستان زیرکوه به ویزیت و مداوای رایگان بیماران نیازمند پرداخت.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زیرکوه در حاشیه اجرای این طرح در مرکز بهداشتی درمانی روستای حسین آباد خانم در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:با پیگیری هایی که از طرف اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زیرکوه اجرا شد با توجه به نبود سرفصل پیرامون این موضوع از مرکز استان،اولین کاروان مهر تندرستی در شهرستان زیرکوه کلید خورد.
حجت الاسلام حسین رحیمی خاطرنشان کرد:با عنایت بسیج جامعه پزشکان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان،هزینه این طرح از محل موقوفات تامین شد و برای اولین باراین طرح در استان خراسان جنوبی در روستای حسین آباد شهرستان زیرکوه اجرایی گردید.
وی ادامه داد:اقدام پسندیده مسؤولان اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و بسیج جامعه پزشکان که مردم محروم منطقه را در جهت ویزیت رایگان و حضور پزشکان متخصص مورد لطف قرار دادند شایسته تقدیر و تشکر است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زیرکوه با بیان اینکه یکی از نیات موقوفه امیرحسینخانی در شهرستان زیرکوه ،به نیت درمان است،تصریح کرد:ان شاءالله در روزهای آینده از طرف اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زیرکوه در یکی دیگر از روستاهای محروم شهرستان با حضور پزشکان متخصص برنامه ویزیت رایگان بیماران اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام رحیمی بیان داشت:یکی از برکاتی که موقوفات در مناطق مختلف دارد این است که به داد محرومان می رسد و در حال حاضر با توجه به موقعیت اجتماعی که در جامعه بوجود آمده و تعداد محرومان خصوصا در مناطق مرزی زیاد است نیاز است واقفین و خیرینی که می توانند اقدامی در این زمینه انجام دهند به سمت و سوی موقوفاتی با نیت دارو و درمان حرکت کنند تا ما در این زمینه بتوانیم خدمات بیشتری به مردم ارائه کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا