عمومی

حضور گروه جهادی مخلصین تهران در مناطق محروم زیرکوه در آستانه سال جدید

گروه جهادی مخلصین تهران در آستانه سال 1397 با حضور در روستاهای محروم زیرکوه مراسم سال تحویل را با چاشنی خدمت به محرومین برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،گروه جهادی مخلصین تهران در آستانه سال 1397 با حضور در روستاهای محروم زیرکوه مراسم سال تحویل را با چاشنی خدمت به محرومین برگزار کردند.
این گروه جهادی در قالب 20 نفر از جهادگران تهرانی از 27 اسفندماه وارد شهرستان زیرکوه شده اند و تا 7 فروردین در روستاهای پیشبر و علی آباد به محرومین این مناطق خدمت رسانی خواهند کرد.
احداث سرویس بهداشتی در امام زاده پیشبر با همکاری مردم ،ساخت یک حمام جهت مدد جوی کمیته امداد در روستای پیشبر و ساخت دو حمام مددجوی کمیته امداد در روستای علی آباد از جمله فعالیت های این گروه جهادی است.
حسن صمدی ، مسئول بسیج سازندگی شهرستان زیرکوه گفت:علاوه بر این گروه جهادی،تا پایان عید تعداد 5 گروه جهادی بومی به تعداد 80 نفر در زمینه های عمرانی فرهنگی و اموزشی فعالیت خواهند داشت.
وی ادامه داد: گروه جهادی شهید عطایی در روستای شاهرخت و جهادگران دیگری در روستای اسفاد در زمینه فرهنگی فعالیت خواهند کرد.
مسئول بسیج سازندگی شهرستان زیرکوه خاطرنشان کرد:علاوه بر این ، گروه جهادی پیروان ولایت در بشیران ،شهید همدانی در مناوند و پیچکان و صاحب الزمان شهرک اردکول در روستای اردکول در زمینه عمرانی فعالیت خواهند داشت.
گفتنی است، عصر امروز فرماندار زیرکوه و فرمانده ناحیه مقاومت سپاه به همراه جمعی از مسئولان با حضور در روستای پیشبر، ضمن دیدار با خانواده شهید احمدی ، از این گروههای جهادی بازدید به عمل آورد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا