عمومی

حضور 3500 نفری مردم در جوار امامزادگان زیرکوه در روز طبیعت

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه زیرکوه گفت: همزمان با روز طبیعت 3 هزار و 545 نفر از مردم در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه زیرکوه در حضور یافته و ۱۷۵ نفر در این روز اسکان یافتند.

حجت الاسلام حسین رحیمی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تا روز ۱۳ فروردین تعداد 15 هزار و 876 نفر در امامزادگان و بقاع متبرکه زیرکوه حضور یافتند و تعداد ۴۵۵ نفر نیز در امام زادگان شهرستان اسکان یافتند.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه زیرکوه خاطرنشان کرد:همزمان با روز طبیعت 3 هزار و 545 نفر از مردم در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه زیرکوه در حضور یافته و ۱۷۵ نفر در این روز اسکان یافتند.
رحیمی از اجرای طرح آرامش بهاری در جوار امام زادگان شهرستان خبر داد و گفت:این طرح به مناسبت ایام نوروز در چهار بقعه شاخص شهرستان زیرکوه برگزار شد که در سه بقعه از وجود روحانیون اعزامی از شهرستان قم استفاده شد.
وی ادامه داد:در این طرح ،برنامه هایی از قبیل: خیمه های معرفت،پاسخگویی به مسائل شرعی،قران بخوانید جایزه بگیرید،نقاشی و جایزه،مشاوره و ایستگاه مشاوره وقف برگزار شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.
رحیمی بیان داشت:مراسم تحویل سال نو نیز هم همزمان با سایر بقاع کشور در بقاع متبرکه، امام زاده داوودکلاته مزار،امامزاده سعد الله بن موسی الکاظم روستای شاهرخت، مسجد النور پیشبر و امام زاده عبدالقادرروستای شوشک برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا