عمومی

حفظ امنیت شهروندان،سند افتخاری است برای پلیس

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی زیرکوه با تقدیر از زحمات پلیس در ایام شبهای قدر و ماه مبارک رمضان، گفت:حفظ نظم و امنیت برای شهروندان در ماه مبارک رمضان ،عبادت و سند افتخاری برای پلیس اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستن زیرکوه ،بیان داشت:امروز برقراری نظم و امنیت برای روزه داران و شهروندانی که در شب های قدر با آرامش و امنیت کامل با خدای خودشان راز و نیاز می کنند ،سند افتخاری برای کارکنان ناجا است.
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی زیرکوه حفظ اقتدار و جایگاه پلیس در جامعه را از وظایف اصلی دستگاه قضایی عنوان کرد و گفت:پلیسی که می خواهد با مجرمان برخورد کند باید از اقتدار ویژه ای برخوردار باشد و این اقتدار با حمایت و پشتیبانی همه دستگاهها ، نهادها و گروهها به وجود می اید.
حجت الاسلام عبداللهی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امنیت بسیار خوبی را در سطح شهرستان زیرکوه شاهد هستیم که این امر نشان دهنده تلاشهای ارزنده و شبانه روزی کارکنان و فرمانده انتظامی این شهرستان است.
امام جمعه اسفدن با اشاره به تحرکات و اعمال ننگین گروهک های معاند و خود فروخته در ایام ماه مبارک رمضان و به شهادت رساندن تعدادی از هموطنان عزیز در عملیات تروریستی تهران ،‌از نیروهای انتظامی و امنیتی کشور که دوشادوش یکدیگر در حفظ ارزشهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کردند تقدیر کرد.
کاهش جرائم خصوصا در ماه مبارک رمضان از ماموریت های پلیس بوده است
فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه نیز در این دیدار اظهارداشت:کاهش و کنترل جرائم در سطح شهرستان زیرکوه یکی زا برنامه های اصلی پلیس در ایام ماه مبارک رمضان بخصوص در شبهای قدر بوده است و در کنار ماموریت های ناجا ،رضایت شهروندی،روزه داری و عبادت افتخاری برای ناجا است.
سرهنگ بخشی اولیت کارو خدمت پلیس در جامعه را تعامل با مسؤولان بویژه امامان جمعه و جماعت شهرستان به لحاظ قدرت نفوذ فرهنگی آنان در بین شهروندان و اقشار مختلف جامعه عنوان کرد.
انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا