عمومی

حل مشکلات اقتصادی ، نیازمند روحیه دوران دفاع مقدس است

معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندکی ولی فقیه در سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی گفت: عبور از گردنه مشکلات اقتصادی و حل مشکلات معیشتی ، نیازمند روحیه ای مانند روحیه رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام اکبرپور صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح و بسیجیان زیرکوه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهاردلشت: اگر در نقطه صفر مرزی و در حالی که دور تا دور ما را آتش فتنه فرا گرفته است ،در امنیت و آرامش و آسایش به سر می بریم به خاطر جانفشانی رزمندگان،شهدا،حانبازان،خانواده شهدا و ایثارگران است.
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندکی ولی فقیه در سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی خاطرنشان کرد:در دوران دفاع مقدس سرمایه ای نصیبمان شد که این سرمایه امروز شمع راه ماست .
اکبرپور با اشاره به تهدیدات دشمنان و رجز خوانی های داعش، گفت:اگر عده ای نمی دانند بدانند که امنیت امروز ما مدیون جانفشانی و دلدادگی جوانانی است که جانانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از آب و خاک و ناموس میهن دفاع کردند.
وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی برای ما نعمت بود،اذعان داشت:اگر امروز دفاع مقدس را نداشتیم گرگ های افسارگسیسته استکبار ما را می دریدند و دزدان روزگار ما را بلعیده بودند.
اکبرپور با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی به سرمیبریم گفت: امروز کسی جرات اینکه ما را تهدید نظامی بکند ندارد اما باید با همکاری از این مرحله نیز عبور کنیم.
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندکی ولی فقیه در سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مذاکره دیگر جوابگو نیست، بیان داشت: باید بدانیم تنها نجات دهنده ما ادامه راه اباعبدالله الحسین و مبارزه با دشمن است.
وی ادامه داد: برای آنهایی که منطق ندارند و زبان نمی فهمند باید با زبان توپ و تانک با آنها صحبت کرد.
اکبرپور خاطرنشان کرد: امروز رمز موفقیت هر انسان موفقی ریشه در ولایت مداری و استکبارستیزی دارد.
وی بیان داشت:اگر از این گردنه اقتصادی به سلامتی عبور کنیم بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد اما شرط ان ولایت مداری و استکبارستیزی و روحیه جهادی است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا