عمومی

حماسه 9 دی به معنای واقعی کلمه بصیرت انقلابی مردم ما را نشان داد

دادستان زیرکوه گفت:حماسه نه دی به معنای واقعی کلمه بصیرت انقلابی مردم ما را نشان داد.

حجت الاسلام جلالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با گرامی داشت حماسه ماندگار نهم دی ماه،اظهارداشت:حماسه نهم دی ماه،میثاق بزرگ ملت باولایت بود.
دادستان زیرکوه،‌خاطرنشان کرد:یوم الله ۹ دی روزی است که مردم آگاهانه بدون اینکه کسی یا فردی اعلام کند، خود جوش وارد میدان شدند و بر اساس اعتقادات اسلامی خویش تصمیم گرفتند و راه حق و حقیقت را برگزیدند و نشان دادند که این حرکت در فرآیند انقلاب اسلامی بسیار تأثیرگذار بوده است.
وی اذعان داشت:مردم ما درنهم دی نشان دادند که هنوز ولایت مداری در خون ورگهای آنان جاری وساری است و نشان دادندکه به آرمانها واصول انقلابشان پایبند هستند وهرجا که احساس کنند این اصول درحال خدشه دار شدن هست باکسی تعارف ندارند.
حجت الاسلام جلالی تصریح کرد:حماسه 9 دی به معنای واقعی کلمه بصیرت انقلابی مردم ما را نشان داد و به دشمنان این نظام فهماند که ملت ما درمقابل فتنه ها بصیر وآگاهند.
دادستان زیرکوه با بیان اینکه آشکار شدن نقش بصیرت و ولایتمداری، دستاورد بزرگ نهم دی است،گفت:مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری، فتنه ۸۸ را خاموش کرد و تقویت پیوند مردم با انقلاب و رهبری در حماسه این روز رقم خورد و بساط فتنه را پیچید.
وی بیان داشت:امروز هم دشمن به دنبال فتنه های جدید است که به فضل الهی ملت فهیم و بصیر ایران این فتنه ها را باهوشیاری خنثی خواهد کرد ومشت محکمی بر دهان استکبارجهانی خواهد زد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا