عمومی

حوزه مهم احساس امنیت عمومی،بر عهده رسانه هاست/تکیه به مردم همیشه ماندنی است

فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد: اگر امروز امنیت عمومی بر عهده نیروی انتظامی است، حوزه مهم احساس امنیت بر عهده رسانه هاست و نقشی را که رسانه ها در اطلاع رسانی و بسیج مردم و آگاه سازی جامعه دارند، نقشی است که قابل انکار نیست

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ حسینی در دیدار با خبرنگاران شهرستان زیرکوه با تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهارداشت:همه مجموعه های کشور، مجموعه های مهمی هستند و اگر امروز اقتداری در کشور و نظام اسلامی داریم حاصل تلاش همه نهادها و ارگانهاست.
فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد: اگر امروز امنیت عمومی بر عهده نیروی انتظامی است، حوزه مهم احساس امنیت بر عهده رسانه هاست و نقشی را که رسانه ها در اطلاع رسانی و بسیج مردم و آگاه سازی جامعه دارند، نقشی است که قابل انکار نیست.
وی با بیان اینکه تلاش داریم ارتباط تنگاتنگی با خبرنگاران داشته باشیم، ادامه داد: لازمه کار مجموعه انتظامی این است که ارتباط تنگاتنگی با خبرنگاران و اصحاب رسانه داشته باشد خصوصا در یک بزنگاه هایی خاص،این نیاز بیشتر احساس می شود.
حسینی تصریح کرد: در برخی موارد نیازمند همراهی و همکاری شبکه ها و رسانه ها هستیم در جهت اطلاع رسانی به مردم چون بخش بزرگی از اطلاعات مردم از طریق همین رسانه ها به دست می آید.
فرمانده انتظامی زیرکوه عنوان کرد:رسانه متعهد و دلسوز که زبان گویا و فریاد مردم است، آن رسانه ای است که به عبارتی نقاد طلایی است به شرط اینکه قطعه بر اساس رسالتی که دارند انجام شود و وقتی نقاد طلایی عیب را نشان می دهد، قطعا این عیب باید درمان شود.
وی با اشاره به سامانه 197 نیروی انتظامی ، گفت: نیروی انتظامی تنها سازمانی است که از طریق این سامانه به طور مستقیم خود را در معرض انتقاد قرار داده است و در بسیاری از موارد این موضوع کارگشا بوده است .
حسینی با بیان اینکه آن چیزی که ماندگار است مردم هستند و تکیه به مردم همیشه ماندنی است، تاکید کرد: نگاه ما به مردم همین است اگر انعکاس بسیاری از مشکلات مسئولانه صورت بگیرد و رسانه زبان گویای مردم باشد ، همیشه ماندگار خواهد بود.
فرمانده انتظامی زیرکوه با اشاره به بحث امنیت،اذعان داشت: امنیت کالایی است که همه نیازمند آن هستند و یک کالای عمومی است که اگر خدشه ای به آن وارد شود، همه متضرر می شوند و رسانه ها بخشی از تقویت موضوع امنیتی هستند و می توانند کمک حالی در این موضوع باشند.
وی بیان داشت: وقتی نگاه ما به مردم به عنوان یک سرمایه است، با اقداماتی که در حوزه خبرنگاری انجام می شود، این موضوع جلب مشکارکتهای مردمی و همراهی مردم را نه با نیروی انتظامی بلکه با امنیت ایجاد می کند و این یک موضوع بزرگی است که ما همیشه دست نیاز به سوی رسانه ها دراز می کنیم.
گفتنی است، در این جلسه از تلاشهای دو خبرنگار شهرستان ، با اهدای لوح سپاس ، تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا