عمومی

خبرنگاران حقیقتاً حنجره رسای ملت هستند

حجت الاسلام صباغیان امام جمعه زیرکوه صبح امروز در دیدار خبرنگاران شهرستان با ایشان ضمن تقدیر از تلاشهای اصحاب رسانه گفت :خبرنگاران حقیقتاً حنجره رسای ملت هستند و این حنجره رسای ملت اگر مبارک باشد هر چقدر هجمه باشد مردم فهیم هستند و می بینند و دنبال کنندگان اخبار بیشتر خواهد شد .

وی با بیان اینکه خبرنگاران تریبون مردم هستند گفت: رسانه متعلق به مردم است و اگر خطایی از مسئولی سر بزند مرحله اول ،تنبه ، دومین مرحله تذکر و سومین مرحله پیگیری از مجراهای قانونی است و اگر این موارد مورد تأثیر قرار نگرفت باید رسانه وارد عمل بشود و عملکرد مسئول به مردم واگذار شود.

امام جمعه زیرکوه تاکید کرد :همه چیز باید در مسیر حق باشد و نقد باید نقد منصفانه ،عاقلانه و درمسبر حق باشد و اگر مسئولی تلاش می کند باید از طریق رسانه از زحمات تشکر کرد تا مردم قدر خادمان خود را بدانند .

حجت الاسلام صباغیان گفت: رسالت سنگینی بر دوش خبرنگاران است و وقتی شما خبرنگاران تحرک و پویایی دارید و در حال حرکت هستید قطعاً ممکن است به شما هجمه هم وارد کنند و این طبیعی است.

امام جمعه زیرکوه اذعان داشت: امروز جایگاه رسانه را نمی شود کتمان کرد و رسانه ها در بالاترین جایگاه قرار دارند.

حجت‌الاسلام صباغیان ادامه داد: کار رسانه کار خطیر و پر زحمتی است و شما مجاهدینی هستید که در راه خدا برای مردم زحمت میکشید و پاداش واجر شما در نزد خداوند محفوظ خواهد بود به شرطی که کار شما خالص و روحیه روحیه جهادی و معنوی و باهدف خدمت به مردم باشد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا