عمومی

خبرنگاران روحیه مطالبه گری را زنده کنند

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه گفت: مطالبه گری یکی از خواسته های مقام معظم رهبری است و خبرنگاران هم باید سعی کنند این روحیه مطالبه گری را حتما زنده و دنبال کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، سروان ابراهیم کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان زیرکوه با تبریک روز خبرنگار، اظهارداشت:انقلاب ما مسیر خود را ادامه می دهد و وظیفه و کاری که بر گردن من و شماست بسیار سخت و طاقت فرساست.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد: همینکه خبرنگاران با عشق و علاقه وارد این صحنه شدند و به دنبال شکار لحظه ها و تهیه مستندات هستند بسیارارزشمند است و این صحنه هایی که شما به تصویر می کشید ماندنی خواهد بود و آیندگان حتما قدردان زحمات شما خواهند بود.
وی با بیان اینکه درب سپاه به روی همه افراد باز است، گفت: شما خبرنگاران سپاه را متعلق به خود بدانید و در این راه ما آماده ایم با آغوش باز از نظرات خبرنگاران استفاده کنیم.
کریمی بیان داشت: سعی کنید معلومات مردم را بالا ببرید زیرا بسیاری از مردم درگیر کارهای روز مره هستند و شاید وقت دنبال کردن مسائل را نداشته باشند که در این راه خبرنگاران باید سعی کنند معلومات مردم را بالا ببرند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با تاکید بر صحت انعکاس اخبار، گفت: باید جو اعتماد مردم نسبت به خبرنگاران را بالا ببرید و در این راه مشکلات مردم را مشکلات خودتان فرض کنید.
وی خطاب به خبرنگاران گفت: از کار خسته نشوید و همانگونه که با اعتقاد و علاقه وارد این کار شده اید، این کار را ادامه دهید و مطمئن باشید مزد خود را خواهید گرفت.
کریمی تاکید کرد:منطقه زیرکوه یک منطقه بسیار محرومی است و مردم دردها و مشکلات زیادی دارند بنابراین سعی کنیدمحرومیت منطقه را حتما پوشش دهید و اگر نیت خدایی باشد و کار ما برای رضای خدا باشد کار ما همیشه ماندگار خواهد بود.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد: مطالبه گری یکی از خواسته های مقام معظم رهبری است و خبرنگاران هم باید سعی کنند این روحیه مطالبه گری را حتما زنده و دنبال کنند و همه به عنوان یک جامعه واحد باید هر جا ضعفی را احساس کردیم تذکر دهیم.
گفتنی است ، در پایان این نشست به مناسبت روز خبرنگار،از زحمات خبرنگاران تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا