عمومی

خدمت به مردم در همه حال باید سرلوحه کار مسوولان قرار گیرد

امام جمعه زیرکوه گفت:خدمت به مردم در همه حال باید سرلوحه کار مسوولان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا صبح امروز در ستاد راهبردی مدیریت اقتصاد مقاومتی خراسان‌جنوبی در شهرستان زیرکوه، اظهار داشت:خدمت به مردم در همه حال باید سرلوحه کار مسوولان قرار گیرد.
امام جمعه زیرکوه بااشاره به پیشینه مردم زیرکوه گفت: مردم شهرستان زیرکوه پیشینه مبارزه انقلابی دارند و در زمان جنگ تحمیلی نیز واقعا خوش درخشیدند و درحال حاضر نیز در همه مناسبت ها درخشیده اند و خواهند درخشید.
وی ادامه داد:بزرگترین و بهترین سرمایه ما مردم شهرستان و ولایتمداری این مردم است و اتحاد و انسجام و همدلی سرمایه دیگر شهرستان زیرکوه است.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کارهای خوبی در شهرستان انجام شده اما تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.
وی با اشاره به مشکلات زمین های حاجی اباد،گفت:این مشکل بیش از ۱۷ سال است که مردم را رنج می دهد و انتظار داریم این مشکل با یک تصمیم و پیگیری ویژه حل شود.
مرتضائی نیا بااشاره به ظرفیت بازارچه مرزی یزدان،بیان داشت: اگر مشکل بازارچه حل شود تمام مشکلات مردم حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه بسیاری از ادارات شهرستان به صورت نمایندگی اداره می شوند،گفت:انتظار داریم نمایندگی ادارات ارتقا یابد و از طرفی ما مدیر پخته می خواهیم نه اینکه مدیران می آیند در این شهرستان کار یاد می گیرند و می روند.
امام جمعه زیرکوه با تشکر از ارتقا آبیز به شهر خواستار ارتقای روستای شاهرخت به شهر شد.
تغییر نام زیرکوه ،تقویت خانه های عالم ،رسیدگی به چاههای مرزی بسیجیان،حل مشکلات فنی و حرفه ای از دیگر خواسته های امام جمعه زیرکوه در این جلسه بود.
مرتضائی نیا با گلایه از بی مهری برخی از مدیران کل استان،بیان داشت:بعضی از مدیران کل به حوزه استحفاطی خود سر نمی زنند که این موضوع زیبنده نیست.
امام جمعه زیرکوه خواستار حضور وزرا در شهرستان زیرکوه شد و گفت: انتطار داریم این منطقه محروم و دورافتاده توسط وزیران دولت دیده شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا