عمومی

خدمت در مرز را عبادت می دانیم/تمام تلاش خود را برای امنیت مرز به کار می گیریم

فرمانده گروهان مرزی شاهرخت ،گفت:خدمت در مرز را عباد می دانیم و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت به کار خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، به مناسبت هفته نیروی انتظامی،فرماندهان گروهان و پاسگاه انتظامی شاهرخت به همراه مسئول عقیدتی سیاسی گروهان مزری با امام جمعه زیرکوه دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام خدادادی مسئول عقیدتی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از امام جمعه زیرکوه گزارشی از عملکرد نیروها و گروهان مرزی شاهرخت را رائه کرد.
سپس ، کبیری فرماندهی گروهان مرزی شاهرخت ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر و حمایت های امام جمعه زیرکوه، خاطرنشان کرد: وظیفه ما حفظ امنیت و همچنین برخورد با اخلالگران و قاچاقچیان مواد مخدر است و سعی می کنیم در این راه ذره ای کوتاهی نکنیم.
فرمانده گروهان مرزی شاهرخت گفت:خدمت در مرز را عباد می دانیم و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت مرز به کار خواهیم گرفت.
در نقطه صفر مرزی هم باید قانون رعایت شود
امام جمعه زیرکوه نیز با تبریک هفته نیروی انتظامی و مرزبانی به ذکر نکاتی اساسی و کلیدی پرداخت و از مرزبانان خواست تا این نکات را سرلوحه کار خود قرار دهند.
حجت الاسلام مرتضائی نیا گفت:ا آنچه که در درجه اول مهم است استمداد از خداوند متعال یعنی اینکه با خدا در ارتباط باشید قرآن و دعا و نماز بخوانید و ارتباط خود را با خدا قطع نکنید و در مواقعی که همه خوابند و مرزبانان بیدار،از نماز شب غافل نشوید.
امام جمعه زیرکوه ادامه داد:ارتباط صمیمانه با مردم، اقتدار همراه با صمیمیت و محبت و پایبند بودن به قانون را از دیگر نکات اساسی عنوان کرد و تاکید کرد:در نقطه صفر مرزی هم باید قانون رعایت شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا