عمومی

خرمشهر با اتكا به قدرت خداوند و أئمه اطهار و ايثارگري رزمندگان ايران اسلامي آزادشد

فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان گفت:خرمشهر با اتكا به قدرت خداوند و أئمه اطهار و ايثارگري رزمندگان ايران اسلامي آزادشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرگرد ابراهیم کریمی ،صبح امروز در صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي و بسيجيان شهرستان زيركوه كه به مناست سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با حضور مسئولين شهرستان و نيروهاي نظامي و انتظامي و بسيجيان شهرستان زيركوه در محل ناحيه زيركوه برگزار شد،ضمن تبريك و تهنيت اين روز،سوم خرداد را از روزهاي درخشان در شناسنامه دفاع مقدس دانست و گفت:خرمشهر با اتكا به قدرت خداوند و أئمه اطهار و ايثارگري رزمندگان ايران اسلامي آزادشد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج،فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه زيركوه،خاطرنشان کرد:سوم خرداد به مناسبت ايثارگري و ازخودگذشتگي رزمندگان ايران اسلامي در شناسنامه دفاع مقدس مي درخشد.
وي خطاب به خانواده هاي شهداي حاضر در ميدان صبحگاه،گفت:خانواده هاي معظم شهدا به خودتان بباليد چون خون فرزندان عزيزشما الحمدلله به ثمر نشسته است وبا جانفشاني شهداي شما و رزمندگان اسلام امروزه ايران اسلامي نتنها در منطقه بلكه در جهان حرفي براي گفتن دارد و ابرقدرت ها در مقابل غيرت ، همت و رشادت رزمندگان اسلام سرتعظيم فرود مي آورند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا