عمومی

خروج آمریکا از برجام، هیچ تاثیری روی ملت ایران نخواهد داشت

امام جمعه زیرکوه گفت:یک بار دیگر بد عهدی آمریکا با خروج از برجام مشخص شد اما این را بدانند که برجام تا کنون چیزی برای ما نداشته و خروج آمریکا از برجام هم هیچ تاثیری روی نظام و انقلاب و مردم ما نخواهد داشت‌.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،امام جمعه زیرکوه صبح امروز در دیدار مدیریت و نجاتگران هلال احمر زیرکوه با ایشان،ضمن تبریک هفته هلال احمر،اظهارداشت: قدر فرصت دوران جوانی را بدانید و از برکت ماه شعبان خوب استفاده کنید تا فردا افسوس نخورید.
حجت الاسلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد: روزه، صدقه و استغفار از اعمال مهمی است که باید سعی کنید در ماه شعبان انجام دهید.
وی ادامه داد: در عرصه هلال احمر اتفاقات خوبی افتاده و در شهرستان کارهای خوب و جدیدی انجام شده است که جای تقدیر دارد.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: با توجه به زلزله خیز بودن منطقه،امکانات لازم در این زمینه وجود ندارد که باید در راه تامین این امکانات تلاش کرد.
مرتضائی نیا بیان داشت:لباسی که نجاتگران برتن دارند لباس مقدسی است و موقعی که این لباس رادبرتن دارید باید اخلاق و رفتار و منش شما فرق کند.
وی تاکید کرد: جوان باید چالش های نظام را درک کند و فرمایشات مقام معظم رهبری را به دقت گوش دهد و آویزه گوش قرار دهد.
امام جمعه زیرکوه گفت:امروز دشمن دنبال ناامیدی است و این امید به دستان شماست پس باید خوب و انقلابی کار کنید چون فردای نظام و انقلاب در دستان شماست.
مرتضائی نیا با بیان اینکه جوان امروز باید خلاقیت داشته باشد و با روحیه جهادی و انقلابی تلاش کند،گفت:یک بار دیگر بد عهدی آمریکا با خروج از برجام مشخص شد اما این را بدانند که برجام تا کنون چیزی برای ما نداشته و خروج آمریکا از برجام هم هیچ تاثیری روی نظام و انقلاب و مردم ما نخواهد داشت‌.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا