عمومی

خسارت 10 میلیارد تومانی سیل اخیر به شهرستان زیرکوه

فرماندار زیرکوه گفت:کلیه خسارت ها توسط ستاد مدیریت بحران شهرستان در حوزه کشاورزی، دامداری و ... برآورد شده و چیزی حدود 8 تا 10 میلیارد تومان برآورد هزینه خسارت گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرماندار زیرکوه در ستاد مدیریت شهرستان،خاطرنشان کرد:خداوند را شاکریم که شاهد نزول رحمت الهی با بارش تقریبا 50 میلیمتر در چند روز گذشته در سطح شهرستان زیرکوه بودیم که البته نزول رحمت الهی همانطور که برای حوزه دامداری و کشاورزی باعث رحمت هست، اما با توجه به رگباری بودن بارش ها، خسارت هایی را در حوزه های مختلف داشت.
عربشاهی گفت: آبگرفتگی معابر، تخریب جاده های مواصلاتنی،خسارت به بخش کشاورزی و دامداری از جمله خسارت های توده بارشی اخیر به شهرستان زیرکوه بود.
وی ادامه داد: کلیه خسارت ها توسط ستاد مدیریت بحران شهرستان در حوزه کشاورزی، دامداری و … برآورد شده و چیزی حدود 8 تا 10 میلیارد تومان برآورد هزینه خسارت گردیده که ان شاء الله از مبادی مختلف در زمان مقتضی خسارت افراد آسیب دیده جبران خواهد شد.
فرماندار زیرکوه هشدارداد: با توجه به ورود توده بارشی جدید از روز یکشنبه هفته آینده به جو شهرستان و پیش بینی بارش 50 تا 60 میلیمتری در حوزه شهرستان زیرکوه ،از مردم شهرستان درخواست می کنیم از ترددهای غیر ضرور از روز یکشنبه تا سه شنبه در جاده های مواصلاتی شهرستان خودداری کنند.
از جامعه عشایری درخواست می کنیم به توصیه ها و هشدارهایی که از طریق ستاد مدیریت بحران و اداره عشایر داده می شود، توجه نمایند.
وی گفت: توصیه های لازم توسط ستاد مدیریت بحران شهرستان اعلام می شود و خواهشمندیم مردم از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها جدا خودداری نمایند تا بارش رحمت الهی در شهرستان زیرکوه ، باعث خسارت به مردم نشود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا