عمومی

خط حسین خط خداست/عاملان اختلاسهای میلیاردی فقط به بعد احساسی اهل بیت نگاه کرده اند

فرهاد فلاحتی گفت:دو خط در طول تاریخ روشن و واضح است و انسان از دو حزب خارج نیست یا ‌حزب الله است یا حزب الشیطان . خط حسین خط خداست و خون حسین خون خداست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، فرهاد فلاحتی ظهر امروز در اجتماع عزاداران اربعین حسینی در حسینیه شهر حاجی آباد با تسلیت ایام اربعین حسینی ، اظهارداشت: ما به خود می بالیم که برای حسین سیاه می پوشیم و خداوند را شاکریم که سر سفره حسین می نشینیم و صدها هزار بار شاکر خداوندیم که محب اهل بیت عصمت و طهارت هستیم.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه با بیان اینکه امام حسین (ع) تنها متعلق به شیعه نیست، خاطرنشان کرد:محبان اهل بیت و حسین ابن علی در سرتاسر عالم شیفته آن حضرت هستند و عاشقانه برای حسین عزاداری می کنند.
وی بیان داشتن: قرار بود یزید چراغ حسین را خاموش کند تا اثری از اهل بیت نماند،‌اما امروز غلغله حسینی در دنیا برپاست و ما یک قطره از این دریای بیکران هستیم.
فلاحتی با بیان اینکه کربلا و قیام کربلا دو بعد دارد، گفت:یک بعد آن مربوط به احساس است و بعد بعد آن مربوط به خرد و تعقل . با احساس خیلی از کارها پیش می رود و با همین حب به اهل بیت کور بینا می شود، مریض شفا پیدا می کند، فقیر غنی می شود و گره های زندگی یکی بعد از دیگری باز می شود اما از بعد عقلانی ماجرا که اصل قیام امام حسین(ع) است، فراموش کرده ایم.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه خاطرنشان کرد: جریان عاشورا یک تابلوی کامل از تاریخ بشریت است و اگر با دقت کافی به صحنه های تاریخ عاشورا بکنیم آن را به هر زمانی می توان تطبیق داد و می توان نمره خود را مشخص کنیم که در حال حاضر در سپاه یزید قرار داریم یا درسپاه حسین.
وی تاکید کرد: دو خط در طول تاریخ روشن و واضح است و انسان از دو حزب خارج نیست ‌حزب الله و حزب الشیطان و خط حسین خط خداست و خون حسین خون خداست . هر چه به هر میزان هر کدام از ما به حسین نزدیکتر شویم به خدا نزدیک شدیم و هر چه زندگی را با نام حسین بیمه کنیم بیمه خدا کردیم به شرطی که بدانیم به چه سمت و سویی حرکت می کنیم.
فلاحتی ادامه داد: هرجا که در جامعه مسلمین ضربه خوردیم و می خوریم از بعد عقلانی امام حسین فاصله گرفتیم و غرق در مادیات شدیم.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه گفت: اختلاس های چند میلیاردی در کشور را چه کسانی انجام داده اند؟ همه کسانی بودند که پیراهن سیاه پوشیدند و مسجد رفته اند و پای منبر نشسته اند اما چرا این دزدی ها انجام شد؟چون به زندگی رسول الله و اهل بیت فقط از بعد احساسی نگاه می کرده اند.
فلاحتی تصریح کرد: راه برون رفت از مشکلات این است که محور زندگی شخصی و اجتماعی ما بر اساس محور خاندان عصمت و طهارت باشد.
وی اذعان داشت:میلیاردها تومان پول آل سعود برای خفه کردن صدای حقانیت مسلمانان هزینه می شود و چند هزار یمنی بیگناه به قحطی و .. دچار شده اند در مقابل سکوت محض رسانه های غربی و این قضیه در غزه، فلسطین، عراق، سوریه و …هم دیده می شود.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه بیان داشت:به هر میزان به قیام امام حسین نزدیک تر شویم به همان میزان خود و جامعه را در مقابل حوادث آخرالزمان بیمه کرده ایم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا