عمومی

خط قرمز همه ما باید ولایت فقیه و انقلاب اسلامی باشد.

سلمان اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمی با جمعی از جوانان شهرستان زیرکوه گفت:خط قرمز همه ما باید ولایت فقیه و انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سلمان اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمی با جمعی از جوانان شهرستان زیرکوه گفت:
ما باید از آرمانهای انقلاب، در میدان حفاظت کنیم و خط قرمز همه ما باید ولایت فقیه و انقلاب اسلامی باشد.
اینکه در انتخابات به چه کسی رای داده ایم مهم نیست ، همه کسانی که در انتخابات رای داده ایم سرمان بالاست چون در مقابل دشمن ایستاده ایم .
نگذارید کسی شما را دلسرد کند و توفیق برگزاری اجتماع را از شما بگیرد . برخی از کسانی که دل در گرو خدمت ندارند و نگاه فردی دارند با برگزاری این اجتماعات مخالفند‌
برای دوره های بعد باید جوانان تصمیم بگیرند که چه کسی رای بیاورد نه یک فرد سیاسی.
اگر میدان دید خودمان را وسیع کنیم مطمئن باشید توفیقات بیشتری نصیب ما خواهد شد.
این اجتماعات باید روز به روز پررنگ تر و محکم تر شود و اگر روزی احساس کردید من نگاه انتخاباتی دارم من را حذف کنید نه این اجتماع را اما اگر به این احساس نرسیدید نماینده مردم را قوی کنید.
از فتنه دوری کنید ، از اینکه این جمع ما را تخریب کنند دوری کنید.از تخریب ادارات دوری کنید بلکه کمک کنید تا ادارات کار خودرا به درستی انجام دهند.
با اتحاد و همدلی جوانان می توانیم مشکلات را از طریق ادارات بالادست دنبال کنیم.
شور جوانی خود را باید کنترل کنیم .
خط قرمز همه ما باید ولایت و انقلاب باشد .این باور را نباید از شما بگیرد وگرنه همان اتفاقی که در کربلا افتاد دوباره تکرار خواهد شد ‌.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا