عمومی

خیانت آمریکایی ها در نقض برجام توجیه ندارد/ امید بستن به برجام مشکلات مردم را حل نخواهد کرد

امام جمعه زیرکوه گفت: آنچه در مورد برجام باید گفت این است که امید بستن به برجام مشکلات اقتصادی ،معیشتی و بیکاری را حل نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،با اشاره به حق الله و حق الناس، اظهارداشت: اگر به کسی ظلم کنید به شما ظلم خواهند کرد و هر عملی که در این دنیا انجام دهید عقوبت آن را خواهید دید.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های هفته به انتصاب آیت الله خامنه ای به امامت جمعه تهران در سال 1358اشاره کردو گفت:نماز جمعه لیله القدری برای انقلاب اسلامی و قرارگاه ایمان،تقوی،بصیرت و اخلاق است.
مرتضائی نیا بااشاره به شهادت فدائیان اسلام،تصریح کرد:این عزیزان از پیشگامان مبارزه با رژیم ستمشاهی بودند و درود و سلام خدا بر این عزیزان باد.
امام جمعه زیرکوه بااشاره به روز غزه،خاطرنشان کرد: آنچه باید گفت این است که سران عرب باید از سرنوشت صدام درس و عبرت بکیرند ببینند صدام کجاست و انقلاب اسلامی ایران کجاست.
مرتضائی نیا به 26 دی ماه سالروز فرارشاه خائن از کشور اشاره کرد و گفت: این روز روزی بسیار خوشحال کننده برای ملت ایران در ستاسر ایران اسلامی بود.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت: تاریخ باید برای جوانان بازگو شود و گفته شود تا بدانند قبل از انقلاب کجا بودیم و الان در کجا قرار داریم و بدانندچه انقلاب بزرگی رخ داده است و چگونه رژیم منفور و پلید وابسته به آمریکا و استکبارجهانی را مردم از صحنه خارج کردند.
مرتضائی نیا با اشاره به سخنان مقام معظمم رهبری در جمع مردم قم،اظهارداشت:به گفته معظم اله وظیفه مهم مسؤولان و مردم تقویت عوامل اقتدار است و ایمان و معرفت علمی ،قدرت علمی ،اقتصاد مقاومتی و حفظ امنیت ملی از عناصر اقتدار است.
امام جمعه زیرکوه بااشاره به برجام ،تاکید کرد:آنچه در مورد برجام باید گفت این است که امید بستن به برجام مشکلات اقتصادی ،معیشتی و بیکاری را حل نخواهد کرد.
خیانت آمریکایی ها در نقض برجام توجیه ندارد
مرتضائی نیا با بیان اینکه خیانت های مسؤولان آمریکایی را نسبت با نقص برجام باید به مردم گفت،اذعان داشت: مسؤولان خیانت آمریکایی ها و تعهداتی که قرار بود انجام دهند و انجام ندادند را به مردم شفاف بگویند زیرا خیانت آمریکایی ها در نقض برجام توجیه ندارد.
امام جمعه زیرکوه گفت:این که گفته شود این برجام برای ما گل و بلبل است و مشکلات معیشتی مردم را حل کرده است باید بیایند و ببینند مشکلات معیشتی و بیکاری مردم چیست.
وی با تسلیت رحلت آیت الله هاشمی گفت: شکنجه های ساواک نتوانست این عالم مجاهد و نستوه را از اهداف خود باز دارد و وصیت امام راحل را در قلب خود حکاکی کرد و این وصیت را راجع به همگام بودن با رهبری تا آخر عمر انجام داد .
مرتضائی نیا ادامه داد:آیت الله هاشمی حاضر بود خودش ضرر ببیند اما انقلاب ضرر نبیند و دو شاخصه مهم داشت و این دوشاخصه این بود که برای اسلام و انقلاب با کسی معامله نمی کرد و پای رهبری نظام و انقلاب ایستاده بود و با هیچکس معامله نمی کرد و اینها را باید به مردم گفت.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد:درسی که باید از ارتحال این عالم بزرگوار گرفت اتحاد و انسجام و همدلی است و همه گروهها و افراد باید بیایند حول محور رهبری قرار گیرند زیرا آنچه برای ما مهم است حفظ نظام و انقلاب حول محور رهبری است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا