عمومی

خیرین زیرکوه سرپرستی 40 کودک یتیم را عهده دار شدند

مدیر کمیته امداد زیرکوه با بیان اینکه در ایام لیالی قدر 2 پایگاه حامی‌یابی در شهرستان زیرکوه برپا شده است، گفت : به کمک مردم نیکوکار شهرستان 37 حامی در این ایام جذب و سرپرستی 40 کودک یتیم را عهده‌دار شدند.

مدیر کمیته امداد زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: همزمان با لیالی قدر پایگاه‌های حامی‌یابی کمیته امداد در مساجد شهرستان برپا شد تا خیران نیک‌اندیش با تحت حمایت قرار دادن فرزندان یتیم ضمن بهره‌بردن از ثواب اخروی گوشه‌ای از مشکلات و کمبودهای این فرزندان را با کمک‌های مادی و معنوی خود حل کنند.
ضیاء الدین فارابی با بیان اینکه در ایام لیالی قدر 2 پایگاه حامی‌یابی در شهرستان زیرکوه برپا شده است، گفت : به کمک مردم نیکوکار شهرستان 37 حامی در این ایام جذب و سرپرستی 40 کودک یتیم را عهده‌دار شدند.
مدیر کمیته امداد زیرکوه تصریح کرد: در شهرستان زیرکوه 286 فرزند یتیم وجود دارد که یک هزار و 170 نفر حامی، سرپرستی این مودکان را بر عهده گرفته اند.
فارابی با بیان اینکه برپایی پایگاه حامی یابی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، گفت:کمیته امداد شهرسنان زیرکوه آمادگی کامل جهت جذب کمک های خیرین و حمایت های حامیان ایتام را دارد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه با اشاره به طرح محسنین، بیان داشت: در راستای این طرح نیز تعداد 670 نفر حامی، حمایت از 374 فرزند محسنین را بر عهده گرفته اند.
وی از توزیع 884 سبد غذایی بین نیازمندان شهرستان خبرداد و افزود:این اقلام به ارزش 970 میلیون ریال در ایام ماه مبارک رمضان، توزیع شده است.
مدیر کمیته امداد زیرکوه ادامه داد: علاوه بر این مقدار 6 هزار و 466 پرس غذای گرم نیز در ایام ماه مبارک رمضان بین نیازمندان شهرستان توزیع شده است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا