عمومی

دانشگاه پیام نور حاجی آباد،پیشگام در جذب دانشجو/راه اندازی رشته حقوق و مدیریت از سال آینده

رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد ،‌گفت:این واحد دانشگاهی دانشگاه هم در سال گذشته و هم در سال جاری بالاترین میزان جذب دانشجو در بین واحدهای دانشگاهی خراسان جنوبی را داشته است

احمد غضنفری در گفت و گوبا پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با تبریک 16 آذرماه روز دانشجو،‌اظهارداشت: دانشگاه پیام نور شهر حاجی آباد از مهر ماه 1389 به صورت رسمی با سه رشته و 54 دانشجو شروع به فعالیت کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد خاطرنشان کرد: در این سالها با افزایش رشته های این دانشگاه به شش رشته ، شاهد رشد چشمگیر دانجویان این مرکز بوده ایم به طوری که در حال حاضر 300 دانشجو در رشته های روانشناسی،الهیات، علوم تربیتی، مهندسی علوم کشاورزی، حسایداری و مهندسی کامپیوتر نرم افرار در حال تحصیل هستند.
غضنفری عنوان کرد:دانشگاه پیام نور حاجی آباد هم در سال گذشته و هم در سال جاری بالاترین میزان جذب دانشجو در بین واحدهای دانشگاهی خراسان جنوبی را داشته است و به همین جهت مورد تشویق قرار گرفته ایم.
وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور حاجی آباد، تنها مرکز دانشگاهی مرکز شهرستان زیرکوه است، گفت:دانشگاه پیام نور با 500 واحد و مرکز دانشگاهی بزرگترین دانشگاه دولتی در کشور است و از نظر کیفیت آموزش نیز رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داده است.
سرپرست دانشگاه پیام نور زیرکوه، اذعان داشت: این قوانین برای واحد دانشگاهی زیرکوه نیزبه تبعیت از سایر واحدها ساری و جاری است .
غضنفری ادامه داد: آزمونهای دانشگاه پیام نور زیرکوه به صورت جامع برگزار می شود و این امکان وجود دارد که دانشجویان در مقاطع لیسانس و ارشد ،در هر واحد دانشگاهی که تحصیل می کنند ، امتحانات خود را بدون هیچ مشکلی در این واحد دانشگاهی انجام دهد و این یکی از بزرگترین مزیت های دانشگاه پیام نور است.
وی با اشاره به شهریه دانشگاه، گفت: به هر دانشجویی که متقاضی وام شهریه بوده است، در مقطع کارشناسی مبلغ 300 هزارتومان برای هر ترم و در مقطع کارشناسی ارشد بالای یک میلیون تومان وام پرداخت شده که در سال گذشته تعداد 40 نفر از دانشجویان که متقاضی دریافت وام بوده اند، این وام را دریافت کرده اند و در این راه نهایت همکاری را با دانشجویان انجام می دهیم.
رئیس دانشگاه پیام نور زیرکوه به وضعیت اساتید و دانشجویان این دانشگاه اشاره کرد وبیان داشت:از 300 دانشجوی این مرکز،حدود 95 درصد،‌بومی منطقه هستندکه زیر نظر 24 استاد ، به تحصیل مشغول هستند.
غضنفری به برنامه های روز دانشجو اشاره کرد و گفت: برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه و تقدیر از دانشجویان فعال علمی و فرهنگی از برنامه های این روز خواهد بود.
وی از حمایت مسئولان از دانشگاه پیام نور زیرکوه تشکر کرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همت خیرین ، ساختمان دانشگاه به هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان ساخته و وقف دانشگاه شد که با این عمل بزرگترین معظل دانشگاه ، حل شد.
رئیس دانشگاه پیام نور زیرکوه،از افزایش رشته های دانشگاه در آینده خبرداد و گفت: در سال آینده دو رشته پرطرفدار حقوق و مدیریت به رشته های دانشگاه زیرکوه افزوده خواهد شد و تلاش خواهیم کرد به آن جایگاهی که حق فرزندان زیرکوه است، برسیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا