عمومی

درد بی درمان زمین های حاجی آباد درمان شود

امام جمعه زیرکوه خواستار توجه مسولین به درد بی درمان زمین های مردم حاجی آباد شد.

امام جمعه زیرکوه خواستار رسیدگی به معضل زمین های شهر حاجی آباد شد و گفت : مسولین باید به درد بی درمان زمین های مردم توجه کنند.
حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در خطبه های نماز جمعه و در اجتماع با شکوه مردم روزه دار شهر حاجی آباد اظهارداشت: معضل زمین های حاجی آباد معضل پیچیده ای شده است و حق این مردم این است که زمین هایشان به آنها داده شود.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: جلسات متعددی در این زمینه برگزار شده اما مردم به خواسته خود نرسیده اند . این مردم به مصوبه اخیر راه و شهرسازی پیرامون زمین های شهر حاجی آباد معترض‌هستند. مسولین باید با مردم صادقانه صحبت کنند و بیایند از همین تریبون نماز جمعه رودررو با مردم سخن بگویندو در این زمینه شفاف سازی کنند.
مرتضائی نیا تصریح کرد: این مردم پای نظام و آرمانهای انقلاب ایستاده اند و متعلق به همین نظام و انقلاب هستند پس وظیفه مسولین است که با یک کار جهادی این مشکل را حل کنند و زمین هایی که حق مردم است به آنها داده شود.
وی با بیان اینکه همه ساخت و سازها در شهر حاجی آباد متوقف شده است افزود: مردم کلاف سردرگم شده اند و زمین های شهر یا در توقف راه و شهرسازی است و یا در اختیار منابع طبیعی.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: این مشکل باید حل شود ودر اینجا اعلام می کنم من تا الان آبرو گرو گذاشتم ومردم مداراکرده اند اما اگر زمانی مردم دراین زمینه تحرکی نشان دادند من امام جمعه پاسخگو نخواهم بود.
لازم به ذکر است بعد از نماز جمعه مردم رودررو با مسولین صحبت کرده و به بیان مشکلات زمین های شهر حاجی آباد پرداخته و خواستار حل این مشکل شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا